EN|RU|UK
 Економіка, Суспільство
  7327  51

 Пенсійний фонд має намір прискорити призначення пенсій до 15 хвилин

За рахунок сучасних інформаційних технологій тривалість процесу призначення пенсій триватиме близько 15-20 хвилин.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби Пенсійного фонду.

"Планується значно розширити мережу точок доступу до отримання пенсійних послуг, які будуть максимально наближені до місця проживання громадян. Передбачається значно скоротити час для надання таких послуг, в тому числі за рахунок сучасних інформаційних технологій. Тому якщо зараз процес призначення пенсій триває до 10 днів, то незабаром він триватиме 15-20 хвилин", - ідеться в повідомленні.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Уряд змінив правила нарахування житлових субсидій для пенсіонерів, які не працюють

Зазначимо, Кабінет Міністрів на засіданні 14 вересня своїм розпорядженням схвалив Стратегію модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року. Документ визначає чіткі кроки щодо підвищення ефективності роботи Фонду в усіх напрямках. Зокрема, це стосується якості обслуговування громадян, вдосконалення управління фінансовими ресурсами Фонду, впровадження сучасних інформаційних технологій, скорочення адміністративних витрат, підвищення прозорості та відкритості в роботі органів Фонду.

Планують також ввести можливість електронного пенсійного обслуговування та створити єдину базу електронних пенсійних справ.

Також читайте: З 1 грудня мінімальна пенсія підвищується на 10%, - Розенко
Источник: https://censor.net.ua/ua/n406010
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору