EN|RU|UK
 Суспільство
  2129  11
Матеріали за темою:

 Мінекології підготувало проект Указу Президента України про створення національного парку на базі мисливських угідь Януковича

Міністерство екології та природних ресурсів підготувало і направило на узгодження з іншими державними органами проект Указу Президента "Про створення національного природного парку "Дніпровсько-Тетерівський", який планують створити на базі мисливських угідь екс-президента Віктора Януковича "Сухолуччя".

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомила прес-служба Мінекології у відповідь на запит УНІАН.

"Мінекології підготувало проект Указу Президента України "Про створення національного природного парку "Дніпровсько-Тетерівський" і направило його на погодження зацікавленим міністерствам і відомствам", - йдеться в повідомленні.

У прес-службі підкреслили, що проект Указу Президента підготували після тривалої процедури інших погоджень.

"Робота зі створення парку триває не одне десятиліття... У 2010-2013 роках цю роботу призупинили. У 2014-2015 роках громадськість і народні депутати ініціювали відновлення роботи зі створення парку... Згідно з процедурою створення нових об'єктів природоохоронного фонду, вже було погоджено клопотання Київського еколого-культурного центру і підготовлено проект парку, отримано згоду Дніпровсько-Тетерівського лісомисливського господарства й органів місцевої влади", - зазначили в прес-службі.

Читайте також: Кабмін схвалив і направив у Раду законопроект про спецконфіскацію

Як повідомляли, наприкінці вересня суд повернув мисливські угіддя "Сухолуччя" з власності екс-президента Януковича у державну власність.

У липні 2016 року міністр екології Остап Семерак повідомив, що Мінекології планує до 2020 року збільшити вдвічі територію природно-заповідного фонду України, який зараз становить 6% площі країни.

За словами Семерака, міністерство прагне до середньоєвропейського показника розміру природно-заповідного фонду на рівні 18% від території країни. Національний парк "Дніпровсько-Тетерівський" створюють задля збереження, відтворення й ефективного використання природних об'єктів Центрального Полісся і Середнього Придніпров'я, наприклад, багатьох видів рослин і тварин, які занесено в Червону книгу України. Парк планують створити на території Вишгородського та Іванківського районів Київської області площею 30,4 тисячі гектарів, які виведуть із господарської діяльності Дніпровсько-Тетерівського лісомисливського господарства.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n405961
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору