EN|RU|UK
 Політика України
  2106  66

 Мінекономрозвитку залишило прогноз на 2017 рік без змін: 3% зростання ВВП при 8,1% інфляції

Рушіями економічного зростання будуть інвестиції, експорт і збільшення зовнішнього попиту.

Мінекономрозвитку залишило прогноз на 2017 рік без змін: 3% зростання ВВП при 8,1% інфляції, передає Цензор.НЕТ із посиланням на 112 Україна. Відповідні цифри на засіданні Кабміну озвучив віце-прем'єр-міністр України Степан Кубів.

За словами Кубіва, прогноз на 2017 рік передбачає, що рушіями економічного зростання будуть інвестиції, експорт і збільшення зовнішнього попиту.

"Ми також почали чітку стратегію за дорученням уряду, де проведено кілька нарад із питань розвитку промисловості в Україні. Ми очікуємо на підтримку міжнародної спільноти і сприятливу зовнішньоекономічну кон'юктуру. У такому разі зростання ВВП прогнозують на рівні 3%, інфляцію на рівні 8,1% з грудня до грудня, рівень безробіття 8,7% економічно активного населення у віці 15-70 років. Також у прогнозі враховують тенденцію до поступового зростання зарплати і підвищення соціальних стандартів з урахуванням інфляції та можливостей бюджету й економіки, що також зумовлює зростання реальної зарплати на 5,4%", - заявив Кубів.

Також читайте: У держбюджеті на 2017 рік 5% ВВП повинні виділятися на оборону та безпеку, - Порошенко

Водночас прогноз на 2016 рік також залишився без змін.

"У 2016 році ми очікуємо зростання ВВП до рівня 1%, зростання споживчих цін на рівні 14,1% до грудня, а можливо, і менше. Тому що на сьогодні ми прогнозуємо певні показники за реальною поточною статистикою", - заявив Кубів.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n405925
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору