EN|RU|UK
 Політика України
  1163  13

 Мін'юст має намір передати НАЗК реєстр корупціонерів

Ведення даного реєстру було тимчасово покладено на Міністерство юстиції доти, поки не буде повноцінно запущено НАЗК та набрано спеціалістів, які зможуть перейняти на себе цю роботу.

Міністерство юстиції має намір передати Національному агентству по запобіганню корупції Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення, передає Цензор.НЕТ.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Мін'юсту.

"Міністерство юстиції вже найближчим часом передасть у розпорядження Національного агентства із запобігання корупції повністю робочий та максимально наповнений Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні правопорушення", - сказано в ньому.

Ведення даного реєстру було тимчасово покладено на Міністерство юстиції доти, поки не буде повноцінно запущено НАЗК та набрано спеціалістів, які зможуть перейняти на себе цю роботу.

Мін'юст підкреслює, що за останні місяці в реєстр було внесено великий масив даних - понад 25 000 записів.

Таким чином, вдалося виправити ситуацію з неналежним наповненням корупційного реєстру, який мав місце через неякісну роботу відповідальної за цей процес людини.

Ця особа звільнена за результатами проведеної співробітниками Міністерства юстиції службової перевірки.

Більше того, за поданням Генеральної прокуратури також було проведено службове розслідування, яке підтвердило висновки службової перевірки.
Нині матеріали службового розслідування направлені до правоохоронних органів з метою вирішення питання про відкриття кримінального провадження щодо підробки цією особою документів.

Водночас, звільнена особа наразі намагається повернутися на раніше обійману посаду через суд.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n405909
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору