EN|RU|UK
 Політика України
  5956  29
Матеріали за темою:

 РНБО довгі роки була "тихою кадровою заводдю" для "хороших" людей, яким не знаходилося місця в Кабміні, - Турчинов

Раду національної безпеки і оборони України в умовах війни, в умовах агресії Росії, необхідно було перетворити на ефективний механізм, який готує стратегічні рішення, а після прийняття координує і контролює їх виконання.

Про це в інтерв'ю агентству УНІАН заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Спочатку РНБО створювалася як певний аналітичний центр, потім це була тиха кадрова заводь для "хороших" людей, для яких у Кабміні місця не знаходилося. Але в умовах війни, в умовах агресії, цей орган почав ефективно працювати", - зазначив Турчинов.

Читайте також: Найголовніша проблема нинішнього складу Ради - девальвація відповідальності перед країною, - Турчинов

"Ми не беремо на себе чужих повноважень, але ті функції і завдання, які покладені на нас Конституцією і законом, ми намагаємося професійно виконувати", - підкреслив секретар РНБО.

"Так, треба було "тиху заводь", яка існувала довгі роки, перетворити на ефективний механізм, який, перш за все, на інтелектуальному та організаційному рівні продукує, готує стратегічні рішення, а після прийняття координує і контролює їх виконання", - додав Турчинов.

Також читайте: РНБО сьогодні розгляне оборонний бюджет на 2017 рік, - Порошенко

"Скажімо так: фінансування в мирні часи було значно більшим. У воєнний час кожну копійку доводиться направляти в армію, в Національну гвардію... Але при цьому, навіть за мінімального фінансування, система може працювати. Наприклад, ще років 10 тому було прийнято рішення про створення Ситуаційного центру. Гроші, виділені на ці цілі, кілька разів списувалися, але нічого не відбувалося. А ми за місяць відпрацювали цю тему, підготували програмне забезпечення, систему управління, і запустили Головний ситуаційний центр, який не поступається за своїми можливостями аналогам у провідних країнах. Сьогодні створено багаторівневу систему, яка включає в себе як Головний ситуаційний центр РНБО, так і ситуаційні центри, які створені у всіх силових структурах і в регіонах для того, щоб оперативно можна було оцінити будь-яку загрозу, будь-яку проблему, прогнозувати розвиток ситуації і швидко ухвалювати правильні рішення", - повідомив секретар РНБО.Источник: https://censor.net.ua/ua/n405792
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору