EN|RU|UK
 Здоров'я
  2129  3

 Керівництво "Борщагівського хіміко-фармацевтичного заводу" вдруге зірвало збори акціонерів, - "Українські новини"

9 вересня на території "Борщагівського хіміко-фармацевтичного заводу" мали відбутися загальні збори акціонерів, скликані на вимогу фармацевтичної фірми "Дарниця", що володіє 30,11% акцій підприємства.

Як передають Українські новини, про це йдеться у повідомленні компанії.

На зборах зареєструвалися міноритарні акціонери, серед яких і декілька колишніх співробітників БХФЗ. Сумарно зареєструвалися власники близько 33% акцій. Водночас не зареєструвалися мажоритарні акціонери, які входять до Наглядової ради. Таким чином, збори не набрали кворуму і були визнані такими, котрі не відбулися, про що офіційно оголосив голова Наглядової ради і власник мажоритарного пакету акцій БХФЗ Микола Безпалько.

Директор із корпоративних, регуляторних і юридичних відносин фірми "Дарниця" Олександр Бутко заявив, що такий самий сценарій менеджмент БХФЗ розіграв 27 липня цього року. "Якщо раніше ми могли тільки підозрювати, що керівництво БХФЗ не хоче вести діалог і обговорювати питання роботи підприємства зі своїми акціонерами, то тепер ми чітко бачимо, що це - тенденція", - заявив Бутко.

На порядок денний зборів було винесено питання зміни Наглядової ради, а також визнання незадовільною і протизаконною діяльність чинної Наглядової ради та генерального директора компанії. Крім того, "Дарниця" як власник понад 10% акцій вимагала розкрити всім акціонерам результати аудиторської перевірки БХФЗ. "Очевидно, що керівництво БХФЗ цього робити не хоче", - зазначив він.

Раніше представник "Дарниці" зазначав, що нинішній менеджмент заводу неефективний, оскільки БХФЗ втрачає ринкові позиції. "БХФЗ стагнує на тлі інших гравців ринку. Продажі в упаковках БХФЗ за підсумками півріччя 2016 року впали на 15,2% порівняно з аналогічним періодом минулого року. За період із 2010 по 2016 рік частка БХФЗ в рейтингу національних виробників у грошовому еквіваленті знизилася з 6,6% до 4,8%, в упаковках ті самі тенденції: падіння з 6,5% до 5%, як наслідок - підприємство випало з першої п'ятірки рейтингу національних виробників, скотившись із 5 на 7-е місце", - повідомив Бутко.

Як повідомляли, фармацевтична компанія "Дарниця" придбала на аукціоні 29,94% акцій БХФЗ у Київської міської адміністрації, а також публічно оголосила про свій намір довести свій пакет до контрольного, оцінивши одну акцію у 80 тисяч гривень. Власник мажоритарного пакету акцій БХФЗ не брав участі в конкурсі.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n405598
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору