EN|RU|UK
 Політика України
  2877  53

 ЄС дає Україні близько € 250 млн щорічно на підтримку процесу реформ, - новий посол Мінгареллі

Європейський Союз є найбільшим двостороннім донором України і щорічно надає близько 250 мільйонів євро на підтримку процесу реформ.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в розміщеному на сайті представництва вітальному слові нового посла, голови Представництва Європейського Союзу в Україні Х'ю Мінгареллі.

Посол зазначив, що наразі між Європейським Союзом і Україною тісні і особливі відносини.

"
Вони стали ще міцнішими після підписання та запуску амбітної Угоди про асоціацію, частиною якої є запровадження глибокої та всеосяжної зони вільної торгівлі між ЄС та Україною. Наша асоціація зближує нас, активізує наші торговельні зв'язки, гармонізує українські закони і стандарти з європейськими, долучає Україну до європейських ринків і зміцнює спільні цінності. Разом ми сильніші", - зазначив він.

За словами Мінгареллі, Євросоюз пишається тим, що є найбільшим двостороннім донором України: він підтримує процес реформ у країні, надаючи близько 250 млн євро щорічно.

Читайте також: В усіх обласних центрах за рахунок коштів ЄС відкриються офіси підтримки реформи децентралізації, - Зубко

Посол переконаний, що, керуючись Угодою про асоціацію, фінансове і технічне співробітництво допоможе Україні вирішити ключові питання.

Мінгареллі запевнив, що ЄС допомагатиме Україні в боротьбі проти корупції, в реформуванні судової системи та державної служби, а також буде працювати разом з українською владою над поліпшенням інвестиційного та нормативно-правового клімату, від чого користь буде як бізнесу, так і споживачам.

Також, за його словами, Євросоюз здійснюватиме інвестиції в інфраструктуру і допомагатиме у проведенні енергетичної реформи, щоб допомогти Україні ефективно використовувати її численні природні ресурси, а отже досягти енергетичної незалежності і зміцнити економічний розвиток.

Крім того, допомога ЄС і гуманітарні програми і надалі підтримуватимуть переміщених осіб і людей, які постраждали через анексію Криму та конфлікт на сході країни, запевнив новий глава Представництва Європейського Союзу в Україні.


Читайте також: Порошенко закликав ЄС прискорити завершення ратифікації Угоди про асоціацію


Источник: https://censor.net.ua/ua/n405499
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору