EN|RU|UK
 Політика України
  4350  91

 Я розраховую, що вже наступного року Національній інвестиційній раді вдасться залучити $ 3-5 млрд, - Ложкін

Успішне майбутнє України будується на фундаменті сильної, конкурентоспроможної економіки. Інтенсивне зростання економіки неможливе без серйозного притоку зовнішніх інвестицій.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, на своїй сторінці у Facebook написав голова Національної інвестиційної ради Борис Ложкін.

Читайте також: Україні потрібно $200 млрд інвестицій протягом 20 років, щоб отримати іншу якість економіки, - Ложкін

"Тільки значний обсяг іноземного капіталу забезпечить необхідне нам багаторічне збільшення ВВП на 6,5-9% на рік. Але є проблема. Україна зараз не може запропонувати готові інвестиційні проекти, в які можна було б вкласти, наприклад, $ 5-10 млрд. Адже рішення завдання залучення інвестицій складається не лише з пошуку інвесторів. Вкрай важливим є створення екосистеми, яка здатна продукувати великі інвестиційні проекти. І тут потрібно змінювати ставлення до інвесторів у всій вертикалі влади. Держава має стати клієнтоорієнтованою - не тільки інформувати інвесторів про те, куди можна вкладати гроші, але і пропонувати проекти і рішення. І звичайно, супроводжувати їхню реалізацію", - написав він.

"Одним із пріоритетів роботи Національної інвестиційної ради якраз і є створення правильного середовища для інвестора. Зокрема і за допомогою впровадження нових, раніше не використовуваних інструментів, які мають позитивно впливати на інвестиційний клімат. Наприклад, у деяких північноафриканських країнах (у тих, які показують стійке зростання, звичайно) існує практика підписання прямих договорів між владою та великими інвесторами. Вони уклдаються на рівні прем'єра чи президента з конкретним інвестором і за певним проектом. Фактично таким чином держава підписує юридичну гарантію для цієї інвестиції в країні. Такий індивідуальний підхід держави до інвесторів і в Україні міг би серйозно змінити їхнє ставлення до нашої країни", - зазначив глава Національної інвестиційної ради.

Читайте також: Сорос дав попередню згоду на участь у Національній інвестраді, - Ложкін

"Я розраховую, що вже в наступному році Національній інвестиційній раді вдасться реалізувати кілька серйозних інституційних ініціатив, а також залучити $ 3-5 млрд. Потенціал і можливості для хорошого старту у нас є", - резюмував Ложкін.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n405437
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору