EN|RU|UK
 Політика України
  10867  155

 Делегація ООН отримала доступ до всіх приміщень СБУ

9 вересня цього року співробітники Служби безпеки України взяли участь у підсумковій нараді за результатами візиту в Україну делегації Підкомітету ООН із запобігання катуванням та іншим жорстоким, нелюдським або таким, що принижують гідність, видам поводження та покарання.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-центрі СБУ.

У повідомленні зазначається: "Глава Делегації ООН пан Малкольм Еванс відзначив суттєвий прогрес, який спостерігаєтсья в Україні з моменту попереднього візиту делегації в травні цього року. Особливо він зупинився на високому рівні взаємодії зі Службою безпеки України.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Члени підкомітету ООН із запобігання тортурам перевірили управління СБУ в Запорізькій області

Делегація отримала безперешкодний і негайний доступ до всіх приміщень СБУ в різних регіонах країни, а також ознайомилася з документацією щодо роботи з особами, з якими проводяться процесуальні дії.

Під час заходу співробітники Служби безпеки передали главі делегації ООН оновлений інформаційний матеріал, який містить списки українських громадян, які незаконно утримуються представниками так званих "ДНР" та "ЛНР", вважаються зниклими безвісти.

Також читайте: Делегація Підкомітету ООН з недопущення катувань оглянула корпус слідчого відділу СБУ у Львові

Також були передані свідчення звільнених людей, які піддавалися тортурам і насильно утримувалися на тимчасово непідконтрольній Україні території.

Малкольм Еванс наголосив, що доступ до неконтрольованих українською владою територій залишається проблемою. У делегації ООН виникли труднощі з вивченням стану утримання осіб, позбавлених волі на цих територіях. За результатами зустрічі сторони досягли домовленостей щодо подальшої співпраці".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n405344
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору