EN|RU|UK
 Суспільство
  7160  28

 Міносвіти затвердило нові навчальні програми для 9 класу. Найбільші зміни торкнулися історії України та географії

Міністерство освіти і науки України затвердило нові навчальні програми для 9-го класу, актуалізувавши їх до реалій української економіки та політики.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

"8 вересня 2016 року Колегія Міністерства освіти і науки України схвалила 25 програм для 9 класу", - йдеться в повідомленні.

Крім того наголошують, що в 2017 році друкуватимуть нові підручники для учнів 9-го класу, і це хороша можливість врахувати в нових підручниках історичні події, які відбулися в країні протягом останніх двох років.

"Сьогодні стоїть завдання внести зміни до навчальних програм у світлі історичних подій, що відбулися в країні за останні два роки", - йдеться в повідомленні з посиланням на міністра освіти і науки Лілію Гриневич.

Також читайте: Хрестоматію сучасної української дитячої літератури буде надруковано за кошти держави у 2016-му році, - Гриневич

Найбільші зміни відбулися в програмах з історії України та географії.

"Фактично програми переглянуто з україно-центричної точки зору. Події, які вивчають у курсі історії України, мають узгоджуватися з європейською історією та історією сусідніх країн", - сказано в повідомленні з посиланням на директора департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Юрія Кононенка.

У 9-му класі тепер вивчатимуть соціальну й економічну географія, а Україна розглядатимуть у контексті світової економіки, з точки зору нових реалій української економіки, промисловості.

Також колегія міністерства схвалила допрацьовані 9 програм для 10-11 класів, де зміни в основному стосуються української мови в школах із викладанням мовами національних меншин.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n405245
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору