EN|RU|UK
 Політика України
  16337  35

 Шувалов і Столярова працювали на Капліна, - журналіст

Одним з клієнтів політтехнолога Ігоря Шувалова і російської журналістки Марії Столярової, яка працювала на "Інтері", був народний депутат від "Блоку Петра Порошенка", лідер "Партії простих людей" Сергій Каплін.

Про це пише у своєму блозі на "Цензор.НЕТ" Сергій Іванов.

У жовтні 2015 року Каплін і низка інших політиків, яких згадували в листуванні Столярової, взяли участь в організації акції під Кабінетом міністрів. За деякими даними, ця акція стала плодом співпраці АП і Льовочкіна.

интер каплин

Тепер отримано документальні підтвердження зв'язку Капліна і людей Льовочкіна. У розкручуванні цієї акції брали участь Каплін із командою і піар-службою "Партії простих людей", Шувалов, Назім Бедіров, директор "НІС", який робить новини і політичні ток-шоу для "Інтера", Максим Денк, заступник директора "НІС", Столярова. Також у групі був Леонід Муравйов, російський партнер Столярової, якого виставили з України.

интер каплин

Каплін замовляв піар-ролики у Бедірова за посередництва Шувалова. Бедіров доручав цю роботу Столяровій і Денку. Столярова залучала Муравйова. Потім Столярова в співпраці з Денком виготовила відео.

5 березня 2015 року Столярова надіслала Шувалову пропозицію з приводу того, "як інтегрувати Капліна в ефір "Інтера".

интер каплин

интер каплин

У серпні 2015 року вона отримала від Денка документ, у якому зафіксовано побажання стосовно піар-кампанії.

интер каплин

интер каплин
Того ж дня Столярова додає в документ свої ремарки і відправляє їх Денку, Бедірову, а також москвичеві Івану Іваннікову, котрий займається комп'ютерною графікою.

интер каплин

интер каплин

6 вересня 2015 року вона доручає Муравйову придумати гасла і репліки. Група спільно працює над змістом роликів.

интер каплин

интер каплин

интер каплин

интер каплин

интер каплин

интер каплин

интер каплин

интер каплин

интер каплин

Потім Столяровій надсилають готове відео. Виготовила його та сама людина, яка ховається під ніком "Oleg sky", що і "Народному контролю" Добродомова.
интер каплин

Ще декілька днів версії роликів проходять затвердження. У списку тих, що затверджують - Столярова і Денк.

интер каплин

интер каплин

У результаті усього цього народжується таке:Телеглядачі навіть і не підозрюють, що красиві відео з правильними словами виготовлено працевлаштованими на телеканалі Фірташа-Льовочкіна піарниками, які вважають українців "дрібними людиськами", а Україну - "мерзенною країною", - резюмує Іванов.Источник: https://censor.net.ua/ua/n405239
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору