EN|RU|UK
 Політика України
  2096  22

 Суд не вирішував питання поновлення виплати пенсії Азарову, а лише встановив неправомірність відмови Пенсійного фонду в прийнятті заяви від нього, - Подільський райсуд Києва

Суд не вирішував питання про поновлення нарахування та виплати пенсії екс-прем'єру часів Януковича Азарову, а лише визнав незаконною відмову Пенсійного фонду прийняти заяву від представника Азарова про нарахування та виплату пенсій екс-прем'єру.

Про це йдеться в заяві розміщеній на сайті Подільського райсуду Києва, передає Цензор.НЕТ.

"У зв'язку з наявною інформацією в ЗМІ про те, що Подільський районний суд м.Києва нібито відновив виплату пенсії Азарову Миколі Яновичу, змушені спростувати цю інформацію таким повідомленням. У провадженні Подільського районного суду м. Київ дійсно була адміністративна справа за позовом Азарова М.Я. до Центрального об'єднаного управління Пенсійного фонду в Києві про визнання дій відповідача неправомірними. Суть спору полягала в тому, на скільки правомірно територіальний орган Пенсійного фонду України відмовився приймати до розгляду заяву представника Азарова М.Я. про відновлення останньому виплати його пенсії. Постановою Подільського районного суду м.Києва від 22 липня 2016 року фактично зобов'язали Центральне об'єднане управління Пенсійного фонду України в м.Києві розглянути заяву представника Азарова М.Я. і вирішити питання про відновлення виплати пенсії Азарову Миколі Яновичу", - заявили в суді.

Дивіться також: Суд зобов'язав Пенсійний фонд відновити виплату пенсії Азарову, - Розенко. ДОКУМЕНТ

"При цьому зазначаємо, що судом не вирішувалося питання відновлення виплати пенсії позивачу. Вирішення питання про наявність чи відсутність підстав для поновлення виплати пенсії Азарову М.Я. належить до виключної компетенції Пенсійного фонду України. Подільським районним судом м. Київ тільки встановлена неправомірність відмови відповідача прийняти заяву про відновлення виплати пенсії до розгляду", - пояснили в суді.

У заяві також наголошується, що зараз постанову Подільського районного суду м.Києва від 22 липня 2016 року оскаржено відповідачем, а справа перебуває у провадженні Київського апеляційного адміністративного суду, який перевірить законність оскаржуваного рішення.

Нагадаємо, раніше віце-прем'єр Павло Розенко заявив, що Подільський районний суд Києва зобов'язав Пенсійний фонд відновити нарахування та виплату пенсії Миколі Азарову.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n405103
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору