EN|RU|UK
 Політика України
  1357  9

 Понад 2,5 тис. бійців АТО вже отримали землю на Дніпропетровщині, - Резніченко

Дніпропетровщина - перша в Україні за темпами видачі землі учасникам АТО. Понад 2,5 тисячам військових уже виділили ділянки. Ще майже 4,5 тисячі оформлюють документи, - повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Бійці АТО вже отримали на Дніпропетровщині близько 5 тисяч гектарів землі. В основному це наділи для сільськогосподарських робіт або садівництва, повідомили у департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Також читайте: Перший диск "Пісні, народжені в АТО" буде представлений на великому концерті в Києві, - Резніченко

"На Дніпропетровщині полегшуємо для бійців АТО трудомістку процедуру оформлення ділянок. Для цього відкрили "Єдине вікно" з оформлення землі і створили атлас вільних земель. Ділянки в області вже отримали 2,5 тисячі військових, ще майже 4,5 тисячі - в процесі. Оформлення проектної документації для бійців безкоштовне, витрати взяв на себе облбюджет", - розповів голова області Валентин Резніченко.

Оформити землю учасникам АТО допомагають в "Єдиному вікні". Бійцям не потрібно ходити з однієї держструктури в іншу. В "Єдиному вікні" у хлопців беруть усі необхідні документи, консультують і допомагають отримати наділи.

Вибрати ділянку бійці АТО можуть в атласі вільних сільськогосподарських земель, який Дніпропетровщина розробила першою в Україні. У ньому - інформація про вільні наділи, їхні основні характеристики та розташування. Хлопцям не потрібно нікуди їхати, щоб вибрати землю. Тільки скористатися атласом, який є в "Єдиному вікні".

Подати документи на землю захисники можуть в "Єдиному вікні" з оформлення землі для бійців АТО за адресою: м. Дніпро, вул. Старокозацька (колишня вул. Комсомольська), 52, 2 поверх, каб. 214. Демобілізованим необхідно приходити з паспортом, ідентифікаційним кодом, посвідченням учасника бойових дій, за можливості - з довідкою про участь в АТО.

земля

земля

земля

Источник: https://censor.net.ua/ua/n405072
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору