EN|RU|UK
 За кордоном
  4107  27
Матеріали за темою:

 "Є питання, в яких не можна робити знижку", - Таллінн і Варшава виступають за збереження санкцій проти Росії

Естонія і Польща солідарні в питанні збереження санкцій проти Росії, заявив міністр оборони Естонії Ханнес Хансо (Hannes Hanso) в середу на Економічному форумі в польському місті Криниця (Krynica).

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Ми з Польщею повністю розуміємо один одного з питань безпеки. Це стосується як присутності союзників в нашому регіоні, так і пов'язаних з Росією та Україною питань", -заявив Х.Хансо.

За словами міністра, "є питання, в яких не можна робити знижку Естонія і Польща чітко підтримують збереження санкцій щодо Росії до відновлення територіальної цілісності України".

Читайте також: ЄС вирішив продовжити до 15 березня санкції проти 146 громадян РФ і 37 компаній

На панельній дискусії "Що нас об'єднує і роз'єднує - співпраця в галузі безпеки в Центральній і Східній Європі" він підкреслив, що в НАТО зберігається консенсус з приводу того, що кордони і територію альянсу слід охороняти спільними зусиллями.

При цьому міністр високо оцінив роль Польщі в гарантуванні безпеки регіону.

"Як що володіє військовою потужністю велика держава між Балтійським регіоном і Центральною Європою Польща відіграє особливу роль у зміцненні безпеки союзників", - вважає Х.Хансо.

Також читайте: Шидло: Варшава була, є і буде адвокатом України на міжнародній арені

У зв'язку з цим він виділив геостратегічне розташування Польщі, в якій т.зв. Сувалкський коридор є єдиною сухопутною сполучною ланкою між балтійськими країнами та іншими державами НАТО.

"Водночас Польща відіграє важливу політичну роль серед країн Вишеградської групи та в Європі в цілому", - підкреслив міністр.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n404939
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору