EN|RU|UK
 Політика України
  918  4

 Гройсман: Україна є і буде надійним стратегічним партнером для Польщі

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман у середу зустрівся із прем’єр-міністром Республіки Польща Беатою Шидло у рамках роботи 26-го Економічного форуму в м. Криниця-Здруй. Сторони обговорили перспективи та напрямки поглиблення співпраці.

Як повідомили Цензор.НЕТ у прес-службі Кабміну, під час спільної прес-конференції із Прем'єр-міністром Республіки Польща Беатою Шидло за результатами зустрічі у середу Володимир Гройсман запевнив, що партнерські відносини України та Польщі мають стратегічний характер, тому дуже важливо використовувати наявні можливості для поглиблення двосторонньої співпраці.

Також читайте: Прем'єри України та Польщі домовилися про поліпшення умов перетину держкордону

Прем'єр-міністр наголосив, що буде продовжено співпрацю в актуальних напрямках економіки, енергетики. За його словами, Україна та Польща мають потенціал до співпраці у багатьох сферах, зокрема в оборонній, інфраструктурній сферах і питанні транскордонної співпраці.

Голови урядів домовилися активізувати роботу в рамках Міжурядової комісії з питань економічної співпраці, що дасть змогу вирішити усі завдання, що "стоять між країнами".

"Об'єднання зусиль Польщі й України дасть змогу нам отримати достатньо якісні результати", - зауважив Гройсман.

Прем'єр-міністри погодилися, що в делікатних питаннях українсько-польської історії потрібно підходити з єдиною спільною позицією порозуміння.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Польща й Україна мають спільну історію, і нам необхідно шукати в ній теми, які об'єднують обидві країни, - прем'єр-міністр Шидлов

"Ми маємо непросте історичне минуле, ми маємо хороше і гарне сьогодення, я глибоко вірю у те, що ми будемо мати достатньо стратегічне важливе спільне майбутнє", - наголосив він.

Гройсман також підтвердив, що запрошує Прем'єр-міністра Республіки Польща Беату Шидло відвідати Україну.

"Хочу запевнити, що Україна є і буде надійним стратегічним партнером для Польщі", - наголосив Прем'єр-міністр.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n404905
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору