EN|RU|UK
 Політика України
  2338  42
Матеріали за темою:

 "Нашою стратегічною метою залишається вступ у НАТО", - Порошенко

Вступ у НАТО залишається стратегічною метою України.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це заявив Президент України Петро Порошенко, виступаючи на відкритті чергової сесії Верховної Ради.

"Ми вийшли на безпрецедентний і як ніколи тісний рівень співробітництва з країнами - членами Альянсу, який підвищуватимемо, розширюватимемо, поглиблюватимемо, - до повного досягнення критеріїв членства. Нашою стратегічною метою залишається вступ у НАТО. Я хочу наголосити: цей шлях для нас непорушний як Полярна зірка на зоряному небі", - сказав він.

Очільник держави зазначив, що 2,5 року кількість прибічників вступу України у НАТО значно зросла і тепер суттєво перевищує кількість противників. "Але в цьому питанні досі спостерігаються суттєві відмінності між різними макрорегіонами", - наголосив Президент.

Також читайте: Наше завдання - за 4 роки довести сектори безпеки й оборони до стандартів НАТО, - Клімкін

Він також нагадав, що НАТО поки теж немає консенсусу щодо членства України. "Так, формально двері відчинені. Але вони - сенсорні: можуть і зачинитися, якщо занадто різко наблизитися. Тому кожен наш крок має бути виваженим і заздалегідь прорахованим, щоб не вийшло як із Планом дій щодо членства вісім років тому", - сказав Порошенко.

Он также напомнил, что в НАТО пока нет консенсуса относительно членства Украины. "Да, формально двери открыты. Но они сенсорные: могут и закрыться при слишком резком приближении. Поэтому каждый наш шаг должен быть взвешенным и заранее просчитанным, чтобы не получилось так, как с Планом действий относительно членства 8 лет назад", - сказал Порошенко.

Раніше міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив, що Україна постарається узгодити зі стандартами НАТО сектори безпеки й оборони до 2020 року.Источник: https://censor.net.ua/ua/n404671
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору