EN|RU|UK
 Політика України
  28030  123
Матеріали за темою:

 Ухваліть закон і забезпечте фінансування оборонного замовлення, - Порошенко про спецконфіскацію (оновлено)

Ухвалення законопроекту про спецконфіскацію необхідно для фінансування оборонного замовлення.

Про це Петро Порошенко заявив, виступаючи зі щорічним посланням до парламенту, передає Цензор.НЕТ.

"3% внутрішнього валового продукту на оборону - це багато в порівнянні з ледве 1%, яким нехтували уряди ще в середині нульових років, але дуже мало для країни, яка де-факто в стані війни. Але більше, на жаль, і це правда, ми дозволити собі не можемо. Військове навантаження на бюджет і соціальну сферу зараз і так критично велике. Тому армія все ще потребує громадської допомоги, громадянської підтримки. Держава вдячна кожному, чия приватна ініціатива зміцнює нашу обороноздатність", - зазначив президент.

Читайте також: Єврокомісія дала позитивний висновок щодо законопроекту про спецконфіскацію, - Петренко

"Ми будемо раціонально, під прозорим контролем громадськості і парламенту використовувати наявний ресурси, жорстко контролювати витрати з чітким визначенням довгострокових потреб армії і силових структур. В армію вже поставляються не тільки відремонтована і модернізована, але і сучасна нова техніка. Минулого року було прийнято на озброєння близько 20 нових видів зброї. Я думаю, цього року Міноборони прийме ще понад 20. Акцентую, це ми ще на самому початку процесу військово-технічної модернізації Збройних сил України. Наголошую, що роботи ще не початий край", - додав Порошенко.

За словами Президента України, потрібно шукати додаткові ресурси для фінансування оборонного сектору, зокрема, таким ресурсом є конфіскація вкраденого свого часу режимом Януковича майна.

"Каменем спотикання став закон про спецконфіскацію, який є важливим джерелом фінансування оборонного замовлення цього року. Друзі, це наш борг перед країною, і я вкотре закликаю проголосувати за закон у такій редакції, яка знімає всі ваші побоювання. Внесіть ті зміни, які ви вважаєте потрібними, але ухваліть цей закон і забезпечте фінансування оборонного замовлення", - заявив Порошенко.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Сподіваюся, депутати мене почують і проголосують питання про залучення до бюджету вкрадених Януковичем коштів, - Турчинов

Источник: https://censor.net.ua/ua/n404662
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору