EN|RU|UK
 Політика України
  3490  96

 Верховна Рада - це парламент країни, яка воює. Український табір має стояти пліч-о-пліч перед зовнішньою загрозою, - Парубій. ВIДЕО

Боротьба з корупцією, формування бюджету та посилення обороноздатності повинні стати пріоритетом роботи Верховної Ради.

Про це в своєму виступі на відкритті сесії Верховної Ради заявив спікер парламенту Андрій Парубій, передає Цензор.НЕТ.
"Ми повинні пам'ятати щодня і щохвилини, що Верховна Рада України - це парламент країни, яка воює. І це повинно стати головним знаком діяльності законодавчого органу держави. 25 серпня почалася раптова перевірка боєготовності російської армії. До кордону України стягується величезна кількість техніки і живої сили. Офіційно все це відбувається в рамках військових навчань "Кавказ - 2016". У Південний військовий округ (Росії. - Ред.) перекидають армійські підрозділи навіть із Далекого Сходу. Український курортний Крим поступово перетворюється на суцільну військову базу. Війна сьогодні йде не тільки на нашому східному фронті, не тільки в Авдіївській промзоні, в Широкиному або Мар'їнці. Зламавши зуби об наших "кіборгів", об наших воїнів, ворог сьогодні поставив головну мету - внутрішню дестабілізацію в нашій державі, розхитування ситуації всередині країни, блокування роботи органів влади, в тому числі , українського парламенту. Головна мета - занурити країну в хаос, в хаос безвладдя, гризні. Ця тактика Кремля не є новою. Колись видатний британець Вінстон Черчиль сказав: "Народ, який не пам'ятає свого минулого, не має майбутнього". Ми повинні пам'ятати уроки нашої історичної пам'яті, ми повинні пам'ятати своє минуле. Наша історія кричить нам. Українці зазнавали поразки, не через брак мілітарної потуги, труднощі економічного характеру. Майже всі наші поразки були пов'язані з внутрішніми сварками і внутрішніми непорозуміннями. Сьогодні наш споконвічний ворог робить все, щоб виникли протиріччя у думках. "Розділяй і володарюй" - давній принцип будь-якої імперії. Атака також іде на інформаційному фронті. Для цього Росія створила в Україні і фінансує цілу мережу, серед іншого й інформаційних каналів, спрямованих на дестабілізацію внутрішньополітичної ситуації в країні. Підконтрольні державі-агресору і її громадянам деякі ЗМІ займаються свідомою дискредитацією як українських збройних сил, так і української політичної системи в цілому. Сьогодні також кинуті шалені ресурси на розхитування ситуації всередині нашої країни. Що ми можемо цьому протиставити? Тільки одне - об'єднуйся і перемагай. У нашому залі багато різних політичних сил і багато знаменитих політичних діячів, але нам вкрай важливо розуміти, що в цей важливий час викликів український табір повинен стояти пліч-о-пліч перед зовнішньою загрозою. Ми повинні разом йти шляхом реформування нашої країни, реформування економіки, зміцнення збройних сил. Я переконаний - нас об'єднує одне - це віра і бажання перемогти одвічного екзистенціалістського ворога - московський імперіалізм, бажання побудувати багату і справедливу країну", - розповів спікер.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Порошенко закликав депутатів до національної єдності і політичної консолідації: "Це питання життя і смерті для нашої країни". ВIДЕО

"Це повинно нас об'єднати як у цьому залі, так і за його межами в усіх сферах і напрямках. Ця осінь буде осінню формування українського бюджету. Я переконаний, що бюджет буде внесений урядом до парламенту вчасно і це основа нашого спільного успіху. У бюджеті - 2017 ми повинні використовувати всі можливості для соціального захисту українців, але також ми повинні пам'ятати, що пріоритетним для бюджету повинне стати питання забезпечення оборони країни, яка воює", - зазначив Парубій.

Парубій привітав і подякував українським конструкторам і держпідприємствам за успішні розробки і випробування тактичної ракети "Вільха" і дрона "Горлиця".

"Це українська зброя. Це гарантія нашої безпеки. Ми повинні зміцнювати наш оборонний потенціал. Це повинні бути пріоритетні законопроекти", - підкреслив спікер.

Дивіться: Парубій відкрив п'яту сесію Ради восьмого скликання: у залі присутні Порошенко і члени Кабміну. ВIДЕО

Парубій також зазначив, що пріоритетним у діяльності парламенту є питання боротьби з корупцією.

"Корупція - це смертельна загроза національній безпеці. У боротьбі з корупцією лежить ключ для вирішення соціальних питань. Перекривши корупційні потоки і поламавши корупційні схеми, ми зможемо наповнити бюджет, зможемо вирішувати питання підняття соціальних стандартів", - зазначив глава ВР.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n404659
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору