EN|RU|UK
 Суспільство, За кордоном
  4932  76

 "Бідність в усіх її проявах потрібно ліквідувати до 2030 року", - Пан Гі Мун

Бідність слід ліквідувати до 2030 року.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, про це заявив Генсек ООН Пан Гі Мун на прес-конференції, організованій у китайському Ханчжоу в рамках саміту G20, передає Анадолу.

За його словами, мета проведення G20 полягає в забезпеченні миру, процвітання та сталого розвитку. Пан Гі Мун зазначив, що на саміті поряд із соціально-економічними питаннями буде обговорюватися і проблема зміни клімату.

"Сталий розвиток можливий тільки шляхом забезпечення сталого миру. Для збалансованої економіки нам необхідні мир і співпраця заради розвитку. ООН і далі надаватиме підтримку країнам, які прагнуть до миру, розвитку і дотримання прав людини", - додав він.

Також читайте: Пан Гі Мун ніколи не записувався на бік України, - Корчілава

Він наголосив на необхідності для країн "Великої двадцятки" докладати спільні зусилля, спрямовані на негайне вирішення проблем, які є наслідком бідності, нерівності й конфліктів.

"На жаль, ми стаємо свідками конфліктів у багатьох країнах, таких як Сирія, Ємен, Південний Судан, Лівія, Малі. Злидні й нерівність, що зростає, зачіпають наше почуття справедливості. Кількість людей, які вимушено залишили своє місце проживання внаслідок збройних конфліктів, досягла найвищого показника з часів Другої світової війни - 65 мільйонів. Ця цифра у багатьох країнах зростає щодня через бойові дії, які тривають там. Усі ці питання слід вирішити за допомогою прояву міжнародної солідарності", - додав він.

Генсек ООН підкреслив, що одним із найважливіших чинників досягнення стійкого розвитку є боротьба з бідністю.

"Бідність у всіх її проявах потрібно ліквідувати до 2030 року. Сподіваюся, що доти ми забезпечимо сталий розвиток і будемо жити у світі, де немає голодних. Маємо забезпечити доступ нужденним до харчування, якісної освіти, медичних послуг, питної води, електроенергії та мирного життя", - додав Пан Гі Мун.

Як повідомляли, раніше Кабінет Міністрів України схвалив Стратегію подолання бідності до 2020 року.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n404467
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору