EN|RU|UK
 Політика України
  2637  74

 Орієнтовно на фінансування програми з відновлення миру на Донбасі потрібно 1,52 млрд доларів, - Черниш

Найближчим часом уряд має створити раду, яка буде координувати виконання програми.

Європейський союз, ООН і Світовий банк оцінили обсяг фінансових потреб на виконання програми щодо відновлення миру на сході України в 1,52 млрд доларів, передає Цензор.НЕТ. Про це в інтерв'ю "Дзеркалу тижня" повідомив міністр із питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш.

"Згідно зі звітом загальної місії ЄС, ООН і Світового банку "Оцінка шляхів відновлення та розбудови миру в Україні", орієнтовний обсяг фінансових потреб на виконання Програми становить 1,52 млрд дол. Потреби визначені і розподілені наступним чином: інфраструктура і соціальні послуги - 1 млрд 257,7 млн ​​дол. США, відновлення економіки - 135,5 млн, третій компонент - соціальна стійкість, розбудова миру і громадська безпека - вимагає 126,8 млн дол. Це, підкреслюю, оцінка потреб, визначена спільно з донорами - ООН і Світовим банком", - зазначив він.

Читайте також: Противник на Донбасі використовує режим тиші для мінування територій, - розвідка

При цьому Черниш підкреслив, що найближчим часом Кабінет Міністрів планує прийняти ще кілька важливих рішень, зокрема, про створення ради, яка координуватиме виконання програми з відновлення миру на Донбасі. "На підході зараз ще два рішення уряду, безпосередньо пов'язаних із державною програмою як одного зі складових механізмів, які мають бути реалізовані. Це створення відповідної ради при уряді на чолі з віце-прем'єром, за участю всіх центральних органів влади і представників регіональних і місцевих органів самоврядування ", - сказав Черниш.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n404337
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору