EN|RU|UK
 За кордоном
  17428  11

 Reuters підтверджує смерть Президента Узбекистану Іслама Карімова

Агентство посилається на 3 дипломатичні джерела.

Президент Узбекистану Іслам Карімов помер, передає Цензор НЕТ із посиланням на агентство Reuters. Агентство публікує цю новину з посиланням на три дипломатичні джерела.

Раніше в п'ятницю, 2 вересня, кабінет міністрів країни поширив повідомлення в місцевих газетах ("Народне слово", "Правда Сходу" і "Халк Сузі") про те, що стан Карімова за останню добу різко погіршився та оцінюється як критичний. Також повідомлялося, що лідер Узбекистану переніс інсульт.

Нагадаємо, ЗМІ вже повідомляли про смерть Карімова. 29 серпня цю інформацію поширило агентство "Фергана", проте пізніше в апараті президента її спростували.

Потім 1 вересня агентство опублікувало фотографії, що нібито свідчать про те, що в Самарканді (на батьківщині Карімова) готуються до його похорону.

Повідомлялося, що про смерть Карімова оголосять у п'ятницю, 2 вересня, а похорон президента Узбекистану пройде в суботу, 3 вересня.
Вперше про госпіталізацію Іслама Карімова стало відомо 28 серпня. Наступного дня його молодша дочка Лола Карімова-Тілляєва підтвердила цю інформацію.
Іслам Карімов посів пост президента Узбекистану 25 років тому, в 1991 році.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n404200
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору