EN|RU|UK
 Політика України
  6481  60

 "Азовсталь" - приклад успішної реалізації інвестиційного потенціалу України, - Порошенко

Очільник держави зустрівся з металургами і наголосив на значному внескові Метінвесту в модернізацію української промисловості.

Президент України Петро Порошенко у ході візиту до Маріуполя відвідав металургійний комбінат "Азовсталь", що входить до Групи Метінвест. Про це повідомляє РБК-Україна.

На підприємстві він ознайомився з роботою доменної печі (ДП) №4, однією з найбільш сучасних і екологічних в Україні, нещодавно запущеній у промислову експлуатацію після капремонту. Інвестиції Групи Метінвест у реконструкцію ДП №4 становлять 90 млн доларів. Під час візиту Президента України на підприємство його супроводжували Генеральний директор Групи Метінвест Юрій Риженков, Генеральний директор "Азовсталі" Енвер Цкітішвілі, Генеральний директор ММК ім. Ілліча Юрій Зінченко.

Керівник держави зустрівся з металургами і відзначив значний внесок Метінвесту в модернізацію української промисловості. Петро Порошенко заявив, що обсяг інвестицій, який зараз іде в гірничо-металургійний комплекс, "гарантує нам збільшення експорту, збільшення бюджету, зміцнення національної валюти і зростання соціальних стандартів українців - це те, заради чого повинна працювати влада".

У процесі капітального ремонту доменна піч №4 фактично була зведена заново. Проведено роботи із заміни корпусу, укладання вогнетривкої цегли (футерування) і встановлення нової системи охолодження. Побудовано сучасну насосно-акумуляторну станцію. ДП №4 обладнали комп'ютерною системою управління, а також сучасними контрольно-вимірювальними приладами, датниками й автоматикою.

Запуск домни після модернізації дозволить здешевити виробництво за рахунок ефективніших технологій і знизити витрату коксу на 15%. Це зробить продукцію "Азовсталі" на світових ринках більш конкурентоспроможною. Порошенко пообіцяв підтримку металургам: "І далі будемо робити все, щоб сюди надходило більше сировини і комплектувальних, щоби був більший виторг і більша зарплата".

У процесі реконструкції домни встановлено сучасне обладнання для очищення забрудненого повітря вартістю 12,7 млн доларів.

"Український прапор підніметься над звільненим Донбасом - Донецьком і Луганськом. Я про це мрію. І в цьому я переконався, зустрічаючись із вами й оглядаючи нову, ефективну, модернізовану, продуктивнішу, з кращими екологічними стандартами і з кращою собівартістю продукції доменну піч. Це наш із вами символ перемоги. Для мене надзвичайно важливий успішний досвід інвестиційного потенціалу України, де ваше підприємство є одним із найкращих прикладів", - заявив Президент.

"Ми показали Президенту України предмет гордості Групи Метінвест - відремонтовану і модернізовану доменну піч №4 "Азовсталі", щойно введену в промислову експлуатацію. І ми, і керівництво держави зацікавлені в тому, щоб українська промисловість мала якомога більше подібних проектів, адже це нові робочі місця, валютні надходження в країну, покращення екологічної ситуації. Для досягнення цієї мети потрібна співпраця влади і бізнесу, і візит Президента на "Азовсталь" - один із важливих кроків на цьому шляху", - зазначив генеральний директор Групи Метінвест Юрій Риженков.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n404052
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору