EN|RU|UK
 Політика України
  17731  13

 Набув чинності Закон про Сили спеціальних операцій ЗСУ

В Україні набув чинності Закон про внесення змін до деяких законів України щодо Сил спеціальних операцій Збройних сил України.

Як інформує Цензор.НЕТ, Закон опублікували 27 липня в газеті "Голос України".

Згідно з текстом документа, закон набирає чинності з дня, наступного за днем ​​його опублікування, тобто 28 липня.

Як повідомляли, Президент Петро Порошенко підписав закон про внесення змін до деяких законів України щодо Сил спеціальних операцій Збройних сил України № 4795, ухвалений парламентом України.

Зазначимо, що Закон визначає правовий статус і застосування Сил спеціальних операцій самостійно або у взаємодії з іншими видами ЗСУ для спеціальних операцій зі створенню сприятливих умов для успішного проведення військово-політичних, економічних та інших заходів в інтересах національної безпеки у сфері оборони держави.

Читайте також: Формування навчально-тренувального центру для Cил спеціальних операцій буде завершено цього року

Реалізація норм закону дозволить підвищити стримувальний потенціал Збройних Сил України за рахунок дієвого інструменту військово-силового стримування можливої ​​збройної агресії або збройного конфлікту, підвищити можливості захисту суверенітету, незалежності, територіальної цілісності та національних інтересів України, рівень обороноздатності держави, збільшить можливості держави в проведенні спеціальних заходів, зокрема за межами України, дозволить досягати військово-політичних і військово-стратегічних цілей і припиняти конфлікти на ранній стадії виникнення.

Дивіться на "Цензор.НЕТ": Начальник Генштабу ЗСУ обговорив із командувачем ССО США в Європі створення сил спецоперацій. ФОТО

Створення Сил спеціальних операцій відповідає принципам розвитку демократичного правового суспільства і світового досвіду розвинених країн у сфері здійснення спеціальних операцій і гарантування безпеки.

Нагадаємо також: раніше Президент зазначив, що, з огляду на важливу роль Сил спеціальних операцій Збройних Сил України у забезпеченні обороноздатності держави і героїзм особового складу, проявлений під час проведення антитерористичної операції на Сході України, вирішено запровадити в Україні День Сил спеціальних операцій ЗСУ, який відзначатимуть щорічно 29 липня.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n399419
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору