EN|RU|UK
 Економіка, Київські новини
  4631  6

 Київські податківці ліквідували конвертаційний центр з обігом 300 мільйонів гривень

У Києві співробітники податкової міліції ліквідували конвертаційний центр, який надавав послуги підприємствам реального сектору економіки Києва та Київської області з формування незаконного податкового кредиту та переведення безготівкових коштів у готівку.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі ДФС.

У рамках розслідування кримінального провадження, відкритого за фактом ухилення від сплати податків, встановили учасників конвертаційного центру.

Для прикриття незаконної діяльності вони створили і зареєстрували низку фіктивних підприємств. Компанії-замовники перераховували на їхні рахунки грошові кошти в безготівковій формі як оплата за товари і послуги, після чого гроші перераховували на рахунки фізосіб, з яких їх знімали за чеками або конвертували через карткові рахунки.

Також дивіться: Ліквідовано конвертаційний центр із обігом понад 600 млн грн у Києві

Незаконно проконвертовані гроші, за винятком 6-12%, які служили винагородою за надання незаконних послуг, разом із підробленими первинними документами передавали підприємствам реального сектору економіки.

У своїй протиправній діяльності учасники групи використовували розрахункові рахунки, відкриті в сімох банках.

гфс

гфс

гфс

Під час здійснення оподатковуваних ПДВ операцій, податковий кредит із ПДВ відображався за рахунок нібито придбаних товарів у підприємств-імпортерів і внутрішніх виробників, при цьому схеми придбання податкового кредиту були ситуативними і не мали системного характеру.

Орієнтовний обіг проконвертованих коштів становить понад 300 мільйонів гривень, втрати бюджету - понад 50 мільйонів.

Встановлено основні підприємства-вигодонабувачі незаконної схеми.

Унаслідок проведених шести обшуків у Києві, Бучі та Дніпрі було виявлено і вилучено чорнові записи, комп'ютерну техніку, 71,8 тисячу гривень і майже тисячу доларів США готівкою, 24 печатки підприємств, 8 факсиміле, а також документи, які підтверджують протиправну діяльність.

Розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 5 ст. 27 (види співучасників) і ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів, інших обов'язкових платежів) КК, триває. Усі вилучені в ході проведення слідчих дій речі і документи долучено до матеріалів кримінального провадження як речові докази.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n398888
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору