EN|RU|UK
 Суспільство
  1621  3

 Фактів нецільового використання майже 80 млн грн бюджетних коштів посадовими особами ДП "Укрмедпроектбуд" не встановлено, - екс-директор підприємства

Не дочекавшись роз'яснень МОЗ, екс-директор ДП "Укрмедпроектбуд" Ірина Коваль забрала трудову книжку і з 18 березня вже офіційно не працює в ДП "Укрмедпроектбуд".

Про це вона повідомила на своїй сторінці в мережі Фейсбук.

"Всі статутні документи і печатка ДП зберігаються в сейфі підприємства. Оригінал проектно-кошторисної документації - в генпрокуратурі, відповідна частина - у генпідрядника - ТОВ "Альтіс-Констракшн", свій примірник має і генпроектувальник. Коли хтось говорить, що не може працювати, тому що немає документів, - не вірте!"- написала Ірина Коваль.

Водночас вона повідомила про результати чергової перевірки Держфінінспекції. В акті ревізії піднімається питання можливого завищення вартості будівельно-монтажних робіт на суму 1 565 049,12 грн. За словами пані Коваль, це питання спірне, і виникло ще в серпні 2014 під час планової ревізії. Зараз триває його розгляд у суді, рішення ще не прийнято. Розбіжність стосується методики нарахування рівня заробітної плати працівникам відповідно до Державних будівельних норм.

"Це єдина суттєва претензія. А ось фактів нецільового використання 78786 008,00 грн бюджетних коштів посадовими особами ДП "Укрмедпроектбуд" - не встановлено. Тобто прострочену кредиторську заборгованість перед ТОВ "Укрпрофмед" наприкінці 2015 року ДП "Укрмедпроектбуд" виплатив обґрунтовано і виключно в інтересах будівництва", - повідомляє Ірина Коваль.

І додає, що до такого ж висновку прийшов і Київський науково-дослідний інститут судових експертиз.

Відреагувала колишній директор держпідприємства і на ревізію недобудованого корпусу, яку днями здійснило нове керівництво ДП і чиновники.

"У четвер чиновники запросили ЗМІ на чергові збори щодо стану об'єкта. На камеру "щиро" дивувалися, в якому стані недобудований об'єкт, хоча до цього неодноразово відвідували будівлю. Ні слова не сказано, чому за 2,5 року коштів на консервацію об'єкта так і не було виділено. На численні звернення чиновники і депутати не реагували ... Ми власними силами, за допомогою нашого колективу і волонтерів забезпечували зберігання корпусу. А ось чому і для чого новий генпідрядник 24 грудня розпочав демонтаж покрівлі - дійсно питання", - зазначила пані Коваль.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n381619
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору