EN|RU|UK
 Політика України
  11694  36

 Військовослужбовці єдиного в Україні дисбату не мають доступу до медичної допомоги, - офіс Омбудсмена

Військовослужбовці, які відбувають покарання в єдиному в Україні дисциплінарному батальйоні, не мають доступу до медичної допомоги.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це повідомили УНІАН в прес-службі Уповноваженого Верховної Ради з прав людини, про це стало відомо під час відвідин батальйону моніторами національного превентивного механізму.
Зазначається, що в дисбатальйоні з медичних працівників є тільки фельдшер.

Також читайте: Представителем омбудсмена по вопросам защиты прав военнослужащих назначен Матвийко, - Лутковская

"Для доставки хворих засуджених в госпіталь не вистачає техніки, пального, конвойного персоналу. Деякі засуджені кілька тижнів не можуть потрапити до лікарів і отримати належну медичну допомогу. До стоматолога військовослужбовці потрапляють через 1-2 місяці. Іноді засуджені поступаються чергою тим хворим, які гостро потребують медичної допомоги ", - йдеться в повідомленні.

За словами адміністрації, в поточному році 7 ув'язнених військовослужбовців під конвоєм доставлено до шпиталю.

Відзначається, що дисциплінарний батальйон розрахований на 27 осіб, проте на момент візиту моніторингової групи національного превентивного механізму в ньому знаходилося 56 військовослужбовців. Середній термін покарання за скоєні злочини - від 6 місяців до 2 років.


"Штат установи також не повний і укомплектований усього на 70 відсотків від необхідного. До того ж найбільше не вистачає офіцерів (21 із 39) і сержантів (13 із 45). За результатами візиту НПМ до Міністерства оборони будуть направлені рекомендації Уповноваженого", - повідомили в прес-службі Омбудсмена.

Також читайте: Украинские военнопленные могут быть "приговорены" к расстрелу, - террористический "омбудсмен ДНР" Морозова
Источник: https://censor.net.ua/ua/n377318
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору