EN|RU|UK
 Політика України
  9491  117

 У Мюнхені Україні пропонують химеру, а не мирний план, - Яценюк

Оприлюднена в межах Мюнхенської конференції з безпеки ініціатива "Дванадцять кроків до миру на Донбасі" є химерою, а не мирним планом для України.

Таку думку висловив прем'єр-міністр України 2014-2016 років, лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк на своїй сторінці в Facebook, повідомляє Цензор.НЕТ.

"План активно підхопила російська преса. Пишуть, що документ підготувала "група лідерів з питань євроатлантичної безпеки", куди увійшли діячі зі Сполучених Штатів, Європи і Росії. В анотації згадані імена генерала Брідлава, керівника Мюнхенської конференції з безпеки, посла Ішингера, а також колишнього міністра закордонних справ Росії Іванова та інших", - зазначив Арсеній Яценюк.

"Нехай не введуть нікого в оману окремі авторитетні імена з цього переліку, ані запропоновані ідеї. Документ "міжнародних експертів" про 12 кроків до миру "на Донбасі" - це химера", - підкреслив він.

Лідер "Народного фронту" пояснив, що причина такої оцінки - очевидна. У документі міститься набір багатьох різних рекомендацій. Але найважливішої ідеї нема - вивести російські війська та окупаційну адміністрацію з території України і повернути контроль за нашим державним кордоном". "Тому цей порив - порожній. А порожнечу не слід серйозно розглядати", - підкреслив Арсеній Яценюк.

"Але з усією серйозністю треба поставитися до двох тез цього "документа". Вони все пояснюють. Т.зв. "крок восьмий" передбачає скласти дорожню карту для відміни санкцій з Росії. А т.зв. "крок дванадцятий" радить запустити в Україні "новий національний діалог з питань ідентичності" за участю всіх сусідів України", - додав він.

"Ці поради означають:"Нам пропонують прийняти умови Росії, заплатити за них, на основі нашого власного виконання цих умов - скасувати санкції з агресора, а потім замість нашого народу побудувати нам "настоящую Украину". Не вдасться", - заявив Арсеній Яценюк.

Як повідомлялося раніше, на Мюнхенській конференції з безпеки запропонували 12 кроків для досягнення миру в Україні. Відповідний документ опубліковано на сайті міжнародного форуму. У документі наголошується, що в його розробці брали участь троє українських експертів: Василь Філіпчук, Олександр Чалий і Олексій Семеній. Їхня роль у цій роботі в документі не уточнюється.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3175795
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору