EN|RU|UK
 Політика України
  11539  29

 Державну фіскальну службу очолив Сергій Солодченко

Кабінет міністрів призначив тимчасовим виконувачем обов'язків голови Державної фіскальної служби України Сергія Солодченка.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в розпорядженнях Кабміну.

"Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Кабінету Міністрів України від 17 липня 2019 р. № 556 "Про тимчасове покладення виконання обов’язків Голови Державної фіскальної служби України на Гутенка Д. В.", - йдеться в розпорядженні Кабміну №107-р від 12 лютого.

"Покласти тимчасово виконання обов’язків Голови Державної фіскальної служби України на начальника Головного слідчого управління фінансових розслідувань Державної фіскальної служби України Солодченка Сергія Вікторовича", - зазначено в розпорядженні Кабміну №108-р також від 12 лютого.

За даними ДФС, полковник податкової міліції Солодченко - начальник Головного слідчого управління фінансових розслідувань ДФС України.

Солодченко народився 1975 року в Луганській області. Після закінчення в 1998 році Луганського інституту внутрішніх справ МВС України, до 2002 року проходив службу в органах внутрішніх справ. У податковій міліції працює з 2002 року. З квітня 2018 року - начальник Головного слідчого управління фінансових розслідувань ДФС України.

Нагадаємо, Гутенко Денис Вікторович виконував обов'язки глави ДФС із 23 липня 2019 року.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3175753
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору