EN|RU|UK
 Суспільство
  2030  28

 Депутати в першому читанні проголосували поправки до КПК, що прискорить розгляд кримінальних проваджень у судах першої інстанції

Верховна Рада збирається внести зміни до Кримінально-процесуального кодексу, щоб прискорити розгляд кримінальних проваджень у судах першої інстанції.

За відповідний законопроєкт №2456 "Про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України щодо здійснення кримінального провадження в суді першої інстанції колегією суддів" у першому читанні проголосували 312 народних депутатів, передає Цензор.НЕТ.

Метою законопроєкту, як зазначено в пояснювальній записці, є прискорення розгляду кримінальних проваджень у судах першої інстанції, зменшення кількості кримінальних проваджень, які передаються з одного суду до іншого у зв'язку з неможливістю сформувати колегію суддів, поліпшення в цілому якості доступу громадян до правосуддя.

Для цього в проєкті пропонується внести зміни до ч. 2 ст. 31 "Склад суду" Кримінально-процесуального кодексу України та встановити, що кримінальне провадження в суді першої інстанції щодо злочинів, за вчинення яких передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на термін понад дванадцять років, за клопотанням обвинуваченого здійснюється колегіально судом у складі трьох професійних суддів.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3169903
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору