EN|RU|UK
 Політика України
  3003  13
Матеріали за темою:

 Міноборони тимчасово призупинило приватизацію службового житла

Міністерство оборони України проводить систематизацію даних про наявний житловий фонд для переведення їхнього обліку та видачі в електронну форму.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Міноборони.

"На час введення нового механізму тимчасово обмежено виключення житла з числа службового", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що зміни є частиною комплексного підходу до забезпечення військовослужбовців та їхніх сімей житлом, що вводиться в рамках виконання Програми трансформації Міністерства оборони та Збройних сил України.

На даний момент вже були оприлюднені відкриті списки військовослужбовців, які перебувають у черзі на отримання квартири. Також було розпочато формування єдиного земельно-об'єктного банку і фонду штатно-посадового житла для проживання військовослужбовців під час служби.

"На період впровадження практичного етапу систематизації відомостей про наявне відомче житло, уніфікацію і переведення процесів його видачі в онлайн, тимчасово обмежено виключення житлових приміщень з числа службового житла. Після запуску прозорого механізму, процес "розслужбовування" буде відновлено", - підкреслюють у відомстві.

Очікується, що новий підхід мінімізує корупційні ризики і забезпечить прозорість процесу надання військовослужбовцям житла на всіх етапах.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3169662
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору