EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  5333  117
Матеріали за темою:

 Нова програма МВФ означає, що економіка зростатиме швидше, буде більше робочих місць, високі зарплати, - Гончарук

Президент Володимир Зеленський і керівниця Міжнародного валютного фонду Крісталіна Георгієва погодили нову 3-річну програму підтримки України.

Про це йдеться в офіційному повідомленні МВФ, пише Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал.

"Символічно, що Staff-Level Agreement за новою програмою підтримки з МВФ ми отримали саме в 100 днів уряду. Підтримка з боку таких великих системних інституцій - маркер довіри до країни. А отже, для нас будуть дешевші ресурси: для всього бізнесу і всіх українців це означає, що економіка зростатиме швидше, буде більше робочих місць, вищі зарплати", - сказав прем‘єр-міністр Олексій Гончарук.

Глава уряду також додав, що за останні три місяці значно здешевили ресурси, які залучає Україна, бо їй довіряють.

"Нова програма з фондом - сигнал для українського та міжнародного бізнесу, що Україна на базі макроекономічної стабільності прискорить економічне зростання. На цьому шляху ми маємо цілковиту підтримку наших офіційних фінансових партнерів", - сказала міністр фінансів Оксана Маркарова.

Зазначимо, що згідно з розміщеною на сайті МВФ заявою директора-розпорядника за підсумками телефонної розмови із Зеленським, угоду про нову програму співпраці має бути затверджено керівництвом МВФ і Виконавчою радою.

"Я із задоволенням зазначила, що співробітники МВФ досягли угоди з владою щодо політики, що лежить в основі нової трирічної угоди на 4 млрд SDR (близько $5,5 млрд) у межах механізму розширеного фінансування. Ця угода має бути затверджена керівництвом МВФ та Виконавчою радою, і ефективність угоди залежатиме від виконання низки попередніх дій", - йдеться в заяві.

Крісталіна Георгієва також додала, що вони з президентом України погодилися з тим, що економічний успіх країни головним чином залежить "від зміцнення правопорядку, підвищення цілісності судової системи і зменшення ролі корисливих інтересів в економіці, і що вкрай важливо гарантувати успіхи, досягнуті в справі очищення банківської системи і відшкодувати великі витрати для платників податків із банківських рішень".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3164053
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору