EN|RU|UK
 Події, Суспільство
  2059  17

 "Будівельну реформу буде доведено до кінця", - Кудрявцев

Ексглава Держархбудінспекції Олексій Кудрявцев розповів, що зараз відбувається з реформою в будівельній галузі і чи можна припинити незаконне будівництво.

Як передає Цензор.НЕТ, про це він заявив у своєму інтерв'ю ресурсу "Київвлада"

Рівно рік тому, коли ми вже були на фініші реформи, яку розпочали тоді в ДАБІ, ми саме підійшли до створення електронного кабінету. Планувалось, що всі адміністративні послуги учасники ринку зможуть отримувати без участі чиновників. Це стосувалось як забудовників, що зводять прості невеликі об’єкти, так і – в подальшому – всіх без виключення, у тому числі тих, хто веде масштабне будівництво...  Далі планувалось створення системи прозорих реєстрів. Ми розробили цілий набір інструментів викорінення корупції. Адже таким чином чиновник (потенційний корупціонер) максимально усувався від спілкування з учасниками ринку. А останні – своєю чергою – отримували всю необхідну інформацію через доступний реєстр та через електронний кабінет", - розповів Олексій Кудрявцев.

Водночас в ДАБК минулого року збиралися систематизувати систему нагляду та контролю за будівництвом, щоб припинити практику зведення об’єктів з чисельними порушеннями чи незаконних.

"Тоді, рік тому, аби завершити реформу, нам потрібно було ще 2-3 місяці. Тобто, збиралися вийти на фініш вже до нового року. Але, як ви пам’ятаєте, нам цього зробити не дали – натомість мене було усунуто від процесу та гучно звільнено за сфабрикованим звинуваченням. А реформа загальмувала та була швидко згорнута... Те, що втілюється зараз Урядом, у тому числі – Міністерством розвитку громад та територій – разом з ДАБІ та за участі експертів, зокрема – проект "Prozorrro" та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS", Офісу ефективного регулювання – це якраз ті самі наші кроки. Маю на увазі створення Електронного кабінету, у тому числі", - нагалосив Олексій Кудрявцев.

Він висловив сподівання, що зараз вже реформу вдасться довести до кінця - адже цього хоче не лише ринок, цього хоче нова команда в уряді, куди прийшло багато фахівців, які бачать своєю метою перезавантаження державних інститутів, докорінну зміну архітектури влади, що дозволить назавжди знищити будь-які корупційні ризики. Галузь має працювати без корупції, наголосив екс-глава ДАБІ.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3161715
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору