EN|RU|UK
 Спорт
  1096  16

 Українська фігуристка Шаботова стала срібним призером міжнародного турніру в Ризі

Українська фігуристка Анастасія Шаботова стала срібним призером в юніорській категорії міжнародного турніру Volvo Open Cup в Ризі. 13-річна спортсменка, яка лідирувала після короткої програми, набрала загалом 167.81 балів.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє сайт Української федерації фігурного катання на ковзанах.

У повідомленні наголошується: "До довільної програми Шаботова включила один з найскладніших стрибкових елементів – потрійний аксель, але не впоралася з ним. Після цього фігуристка чисто виконала каскад потрійний лутц+потрійний тулуп, сольні потрійний ріттбергер та подвійний аксель. Водночас потрійний лутц+ойлер+потрійний сальхов, а також сольний потрійний фліп та потрійний фліп у каскаді з подвійним тулупом вийшли з помилками.

За довільну програму Анастасія отримала оцінку 105.41, що дозволило вийти вперед Ксенії Синіциній (РФ), яка без особливих помарок відкатала свою композицію, набравши 122.22 балів. Росіянка, котра після короткого прокату була шостою, й стала переможницею турніру із загальним результатом 176.67.

Третє місце у латвійської спортсменки Марії Большевої - 158.83.

Нагадаємо, в серпні цього року в Києві Анастасія Шаботова на тренуванні показала чисте виконання потрійного акселя, що входить до групи елементів ультра-сі. Наразі в світі небагато фігуристок-одиночниць, здатних виконувати цей стрибок".

Українська фігуристка Шаботова стала срібним призером міжнародного турніру в Ризі 01

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3158706
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору