EN|RU|UK
 Політика України
  3348  23

 З АРМА зникли десятки документів щодо арештованого майна: "Стартувало службове розслідування"

Агентство з розшуку і менеджменту активів (АРМА) заявляє про зникнення у відомстві десятків розпорядчих документів щодо арештованого майна.

Про це повідомляється на сайті АРМА, передає Цензор.НЕТ.

"28 жовтня стало відомо, що кілька десятків розпорядчих документів (наказів та інших документів) АРМА не перебувають за місцем їхнього зберігання в АРМА. Ці документи стосуються управління арештованим майном. За цими фактами 29 жовтня було розпочато дисциплінарні провадження із відстороненням від виконання службових обов’язків деяких працівників АРМА; стартувало службове розслідування. За результатами дисциплінарних проваджень та службового розслідування в Агентстві складуть відповідні висновки. У разі підтвердження втрати документів ці висновки будуть надані до правоохоронних органів для ухвалення рішень у межах їхньої компетенції", - йдеться в повідомленні.

"Варто звернути увагу, що до 8 листопада цього року аудиторська компанія проводить зовнішній аудит діяльності АРМА. Також у листопаді цього року заплановане оцінювання результатів діяльності керівника АРМА в СКМУ. Уряд та парламент вживають заходів зі створення комісії із зовнішнього контролю АРМА. Зрештою, найближчим часом розпочнеться перевірка АРМА Рахунковою палатою. Ці обставини можуть свідчити про умисний характер дій певних осіб, приховування зазначених документів, з метою створення штучних перешкод діяльності АРМА та дискредитації останнього перед органами контролю та аудиту", - додали в АРМА.

Нагадаємо, АРМА є центральним органом виконавчої влади зі спеціальним статусом, що займається розшуком активів, отриманих злочинним шляхом, а також управлінням активами, арештованими у кримінальних провадженнях.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3156763
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору