EN|RU|UK
 Політика України
  584  4

 Комітет ВР з питань інформаційної політики розробляє новий законопроєкт про медіа в Україні, - Потураєв

Комітет Верховної Ради України з питань інформаційної та гуманітарної політики працює над створенням законопроєкту про медіа в Україні, чорновий варіант якого буде винесено на публічне обговорення.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", про це повідомив глава підкомітету з питань інформаційної політики Микита Потураєв під час конференції "National media talk" у Києві в п'ятницю.

"Він (закон. - Ред.) - про те, що зараз являє собою український медіаринок. Звичайно, закон не може визначити, яким має бути медіаринок, але він дійсно, зважаючи на проблеми, може уявити, що буде далі в коротко- , середньо- і довгостроковій перспективі", - сказав Потураєв.

За його словами, перший чорновий варіант документа буде винесено на публічне обговорення, і після досягнення консенсусу "в листопаді можна буде провести голосування в другому читанні".

"Ми створили робочу групу. Власне, вона створилася, в тому числі, за підсумками дискусій, які були ще починаючи з кінця літа. До неї увійшли юристи, представники медіаіндустрії, міністерства", - розповів парламентарій.

Потураєв пояснив, що в законі будуть враховані зміни, які відбулися в медіасфері, соціумі, технологіях, а також вимоги угоди про асоціацію з ЄС.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3156001
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору