EN|RU|UK
 Суспільство
  5684  75

 Суд зобов'язав допитати Портнова і Трубу, - адвокат Порошенка Головань

Глава ДБР Роман Труба не інформує суспільство про хід розслідування справи про слідчих ДБР, які поширювали конфіденційну інформацію про громадян.

Як передає Цензор.НЕТ, про це у своєму блозі написав адвокат Ігор Головань.

Він зазначив: "Директор Державного бюро розслідувань і знаний телеграм-блогер Роман Труба чомусь не інформує суспільство про хід розслідування у кримінальному провадженні N42019000000001893 зареєстрованому Генеральною прокуратурою за фактими здійснення слідчими ДБР незаконного збирання, використання та поширення конфіденційної інформації, про особу, а також отримання з метою розголошення відомостей, що складають комерційну та банківську таємницю.

Більше того, все виглядає так, що підлеглі пана Директора саботують розслідування, не розглядають у встановлений законом строк клопотання представників потерпілих.

Сьогодні Шевченківський суд задовольнив скаргу представника потерпілого і зобов'язав розглягнути клопотання.

Щоб читачі зрозуміли, чому слідчі ДБР зволікають, достатньо поглянути на порушені представником потерпілого питання.

Отже, представник потерпілого серед іншого просив слідство:

- допитати Портнова Андрія Володимировича

- допитати Директора Державного бюро розслідувань – Трубу Романа Михайловича

- допитати керівника органу досудового розслідування – начальника третього слідчого відділу Першого управління організації досудових розслідувань Державного бюро розслідувань Корецького О. П.

- допитати слідчих центрального апарату Державного бюро розслідувань, що здійснюють досудове розслідування у кримінальному провадженні N62019000000000713

- встановити засоби телефонного та електронного зв'язку, які використовують Портнов Андрій Володимирович, Труба Роман Михайлович, слідчі центрального апарату Державного бюро розслідувань, які здійснюють досудове розслідування у кримінальному провадженні N62019000000000713 та здійснити дії, спрямовані на відшукання випадків спілкування вказаних осіб між собою

- звернутися в порядку, визначеному законом, до слідчого судді з клопотанням щодо проведення комп'ютерно-технічної експертизи певних публікацій на телеграм каналі "PORTNOV" (https://t.me/PortnovUA)

Ухвалу суду публікую".

Суд зобовязав допитати Портнова і Трубу, - адвокат Порошенка Головань 01
Суд зобовязав допитати Портнова і Трубу, - адвокат Порошенка Головань 02

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3153581
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору