EN|RU|UK
 Політика України
  1324  43

 Питанням Донбасу має займатися комітет Ради з прав людини, - Разумков

Партія "Слуга народу" пропонує, щоб до відання комітету з питань прав людини і національних меншин були віднесені і питання щодо врегулювання ситуації на Донбасі.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ", про це перед початком засідання підготовчої депутатської групи заявив її голова, народний депутат від партії "Слуга народу", Дмитро Разумков.

"Ці питання в нашій пропозиції були теж озвучені. Але ми пропонуємо створити не окремий комітет, а комітет, до відання якого мають належати ще деякі питання, пов’язані з національними меншинами та правами людини", - зазначив Разумков.

Нагадаємо, 9 серпня партія "Слуга народу" запропонувала зменшити кількість комітетів у майбутній Верховній Раді 9-го скликання із 27 до 22.

"Слуга народу" пропонує створити такі комітети ВР: комітет з питань фінансів, податкової та митної політики, комітет з питань бюджетних відносин, комітет з питань економічного розвитку, комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики, комітет з питань освіти, науки та інновацій, комітет з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях, деокупації Криму, прав людини, національних меншин, міжнаціональних відносин, комітет з питань цифрової трансформації, комітет з питань правової політики, комітет з питань аграрної та земельної політики, комітет з питань антикорупційної політики, комітет з питань правоохоронної діяльності, комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, комітет з питань інфраструктури, комітет з питань державного будівництва, місцевого самоврядування, регіонального розвитку, містобудування та житлової політики, комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки, комітет з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування, комітет з питань екологічної політики та природокористування, комітет з питань свободи слова, комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України, комітет з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва, комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом, комітет з питань соціальної політики.

Сьогодні у Верховній Раді відбувається друге засідання підготовчої групи нового скликання. На ньому обговорюють питання розміщення фракцій у залі та предмет відання комітетів.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3142798
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору