EN|RU|UK
 Політика України
  25957  154
Матеріали за темою:

 Заборона російських соцмереж в Україні: Данилюк відреагував на інформацію про можливе зняття санкцій

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Данилюк заявив, що компетентні органи мають дотримуватися санкцій щодо російських соцмереж в Україні.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє пресслужба РНБО.

У зв'язку зі збільшенням кількості повідомлень про вірогідне скасування санкцій, застосованих щодо російських соціальних мереж на території України, Апарат Ради національної безпеки і оборони України вважає за необхідне пояснити механізми застосування, скасування, внесення змін та контролю за виконанням санкційних обмежень.

1. Відповідно до Закону України "Про санкції", рішення з питань застосування, скасування або внесення змін до санкцій ухвалюються Радою національної безпеки і оборони України виключно на підставі пропозицій Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України, Служби безпеки України та Національного банку України.

2. Реалізацію та моніторинг ефективності введених у дію указами Президента санкцій, відповідно до рішень РНБО України здійснює Кабінет Міністрів України разом із Службою безпеки України та Національним банком України.

"Реагуючи на ситуацію, що склалася в інформаційному полі, Секретар РНБО України Олександр Данилюк у порядку контролю за виконанням рішень РНБО звернув увагу зазначених державних органів на необхідність забезпечення неухильного додержання санкцій та моніторингу їхньої ефективності до завершення терміну їхньої дії або скасування в установленому законом порядку", - йдеться в повідомленні.

Заборона російських соцмереж в Україні: Данилюк відреагував на інформацію про можливе зняття санкцій 01

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3138945
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору