EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  523  5

 Мінветеранів моніторитиме якість медичних послуг для учасників бойових дій, - Фріз

Міністерство у справах ветеранів буде здійснювати моніторинг якості надання медичних послуг для учасників бойових дій.

Про це повідомила міністр у справах ветеранів, пише Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал. Захід був ініційований Міністерством у справах ветеранів.

"Наша мета полягає в створенні ефективної системи надання медичних послуг для ветеранів. Зокрема, ми запропонували до обговорення формат, коли п’ять опорних шпиталів у тісній співпраці з медичними вищими навчальними закладами, що дозволить поєднати науку та практику, надаватимуть комплексне медичне забезпечення ветеранам", – зазначила Ірина Фріз та додала, що Мінветеранів також буде здійснювати співпрацю з обласними центрами з реабілітації, що працюють за комплексними програмами.

"Ми підтримуємо тезу Уляни Супрун щодо формування єдиного медичного простору, в якому "гроші йдуть за пацієнтом", в нашому випадку – за ветераном. Тобто додатковий пакет послуг для ветерана буде сплачувати Мінветеранів, але там, де ветеран хоче отримати лікування", – повідомила Ірина Фріз та наголосила, що Міністерство у справах ветеранів здійснюватиме моніторинг якості надання медичних послуг для учасників бойових дій.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3132046
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору