EN|RU|UK
 Політика України
  2912  14

 Україна виходить ще із трьох угод у межах СНД, - Кабмін

Уряд ухвалив проект постанови про вихід України з трьох окремих угод, укладених у межах Співдружності Незалежних Держав.

Таке рішення було ухвалено на сьогоднішньому засіданні Кабінету Міністрів, повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ.

Так, для України припиняється дія Протоколу про уніфікацію підходу та укладення угод про уникнення подвійного оподаткування доходів і майна, укладеного в травні 1992 року в Ташкенті (Узбекистан). Крім того, для нашої країни більше не діятиме Угода між державами-учасницями СНД про співробітництво і взаємну допомогу з питань дотримання податкового законодавства і боротьби з порушеннями в цій сфері, укладена в червні 1999 року в Мінську (Білорусь). Також Україна вийшла з Угоди про співробітництво держав-учасниць СНД у боротьбі з податковими злочинами, укладеної в червні 2005 року в Тбілісі (Грузія).

У пояснювальній записці зазначається, що ці міжнародні договори втратили своє практичне значення і не застосовуються в зв'язку з тим, що у сфері дотримання податкового законодавства діють міжнародні міжурядові договори про уникнення подвійного оподаткування з Азербайджаном, Білоруссю, Вірменією, Казахстаном, Киргизстаном, Молдовою, Росією, Таджикистаном, Туркменістаном, Узбекистаном.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3128267
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору