EN|RU|UK
 Політика України
  3549  76

 Місія МВФ почала роботу в Україні

21 травня в Україні починає свою роботу місія Міжнародного валютного фонду, яка прибула для того, щоб дати оцінку українським реформам, які уряд зобов'язався провести в рамках програми співпраці.

Місія МВФ приїхала в Україну на два тижні. Протягом цього періоду представники фонду планують провести низку зустрічей з українськими чиновниками, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Громадське.

За підсумками роботи місії мають ухвалити рішення про готовність України до отримання нового траншу у розмірі 1,3 мільярда доларів.

Зазначимо, що серед вимог МВФ до України було зрівняння цін на газ для населення з ринковими цінами, проведення реформи у банківському секторі, зменшення розміру дефіциту державного бюджету. Також до цих вимог додалось запровадження кримінальної відповідальності за незаконне збагачення, яку Конституційний суд визнав неконституційною.

Разом з місією МВФ, в Україні працюватимуть представники ЄС, які ухвалюватимуть рішення про продовження програми макроекономічної допомоги та виділення нового траншу у розмірі 500 мільйонів євро. Водночас для ЄС ключовою умовою надання траншу є продовження співпраці з МВФ.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3127950
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору