EN|RU|UK
 Політика України, Фоторепортаж
  2697  6
Матеріали за темою:

 Шестеро українських курсантів проходять практику на навчальному кораблі ВМС Польщі ORP Iskra. ФОТОрепортаж

Шість курсантів Інституту Військово-морських Сил Національного університету "Одеська морська академія" проходять морську практику на вітрильнику ВМС Республіки Польща - ORP Iskra.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міністерства оборони.

Шестеро українських курсантів проходять практику на навчальному кораблі ВМС Польщі ORP Iskra 01

Українські курсанти на борту цього вітрильника разом з польськими моряками беруть участь у багатомильному морському поході. Їхнє завдання – перетнути під вітрилами спочатку Балтійське море, увійти до Північного моря, далі пройти вздовж берегів Франції та успішно зайти через протоку Гібралтар до Середземного моря. Похід триватиме приблизно до 22 червня.

Шестеро українських курсантів проходять практику на навчальному кораблі ВМС Польщі ORP Iskra 02

Протягом морської практики курсанти Інституту ВМС взаємодіють з іншими членами екіпажу вітрильника під час навчань з тактичного маневрування, разом з штурманами розробляють курс корабля, вчаться проходити складні для судноплавства морські райони, де щоденно триває інтенсивний рух транзитних суден, визначають координати руху, набувають необхідних навичок для орієнтування у морі за допомогою сучасних приладів, несуть вахту на рулі, виконують обов’язки сигнальника, тренуються рятувати людей, які опинилися за бортом тощо. Під час походу застосовуються керівні документи й вимоги, за якими працюють на кораблях держав-членів НАТО.

Шестеро українських курсантів проходять практику на навчальному кораблі ВМС Польщі ORP Iskra 04

Крім того, під час практики наші курсанти візьмуть участь у навчаннях з боротьби за живучість корабля, яке охоплює цілий комплекс заходів. Це тренування та взаємодія екіпажу по надходженню забортної води у відсіки вітрильника, практичні дії моряків під час виникнення екстрених ситуацій, ліквідація пожежі у приміщеннях та багато інших цікавих аспектів.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3127048
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору