EN|RU|UK
 Суспільство
  5673  24

 Поліція отримала понад 80 нових гібридних автомобілів Mitsubishi Outlander PHEV нового покоління. ВІДЕО+ФОТО

Сьогодні, 14 травня, біля Академії патрульної поліції міністр внутрішніх справ Арсен Аваков передав поліцейським ключі від останньої партії гібридних автомобілів Mitsubishi Outlander PHEV нового покоління.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Департамент комунікації МВС України.

Аваков зазначив, що в патрульних поліцейських має бути найкраще обладнання для ефективного виконання своєї роботи.

"Шановні поліцейські, патрульна поліція - один із найкращих підрозділів Національної поліції. Ви маєте довіру людей, дієте фахово кожен день, а значить, ви повинні мати найкраще обладнання. Сьогодні ви отримаєте ще 83 нові автомобілі. Декілька років тому МВС і корпорація Mitsubishi уклали договір про постачання 635 автомобілів. На той час Національна поліція отримала найсучасніші автомобілі. Я хочу, щоб кожен із вас користувався цим новітнім обладнанням. Бережіть ці авто. Бережіть Україну! Дякую всім. Слава Україні", - сказав Арсен Аваков.

Міністр розповів, що під час укладання контракту Україна отримала 13% знижки на автомобілі. Ці 83 сучасні Mitsubishi нового покоління - це результат тієї знижки.

Поліція отримала понад 80 нових гібридних автомобілів Mitsubishi Outlander PHEV нового покоління 01
Фото: сайт МВС

Радник Японії в Україні Козуя Овцуга подякував за запрошення на передачу автомобілів.

"Для нас велика радість, що починаючи з 2013 року, в межах зелених інвестицій, за кіотським протоколом було поставлено 1568 автомобілів Prius, а в 2017 році було поставлено 635 Mitsubishi. Сьогодні додається ще 85. Mitsubishi Outlander використовують найсучасніші технології енергозбереження, а також є дуже поблажливими до екології та природи. Таким чином, українські правоохоронці зможуть не лише патрулювати порядок, але й піклуватися про екологію", - наголосив радник Японії в Україні.

Голова Національної поліції Сергій Князєв зазначив, що за рік експлуатації автомобілів Mitsubishi знизився ризик травмування представників поліції. Нові машини вже сьогодні надійдуть у розпорядження патрульних поліцейських, які чергують на міжнародних трасах.

"Патрульний поліцейський не робот, він також дістає травми. Працівник поліції за кермом такого транспортного засобу почуває себе безпечно. Поза тим, минулого року соціальне опитування виявила одну з найболючіших проблем - безпека дорожнього руху на дорогах, зменшення ДТП, кількості загиблих і травмованих. Крім того, соціальний запит був - збільшити кількість нарядів патрульних на дорогах міжнародного значення. Тому прийнято рішення передати ці автомобілі патрульним, які гарантуватимуть безпеку громадян на міжнародних шляхах нашої держави", - наголосив Сергій Князєв.

Завдяки своїм високим технологічним характеристикам використання поліцією автомобілів Mitsubishi Outlander PHEV із гібридною (бензиновою та електричною) силовою установкою значно підвищило транспортну, оперативну мобільність підрозділів поліції, а також дало змогу значно знизити рівень викидів парникових газів. Ці машини вже добре зарекомендували себе на поліцейській службі. З огляду на їхній фактичний пробіг та експлуатацію, вдалося зменшити на 65-70% обсяг викидів парникових (вихлопних) газів СО2, порівняно з експлуатацією старих бензинових автомобілів, а ще - зекономити приблизно 3,1 мільйона літрів бензину, вартістю понад 90 мільйонів гривень.

Нагадаємо, Національна поліція в грудні 2016 року уклала договір із дилером компанії Mitsubishi Motors на закупку 635 гібридних автомобілів Mitsubishi Outlander PHEV 2.0 (2017 року виробництва), які поставлені в травні 2017 року та вже два роки успішно виконують поліцейські завдання.

Під час узгодження показників базового Проекту договору міністр внутрішніх справ Арсен Аваков у грудні 2016 року домовився з президентом Mitsubishi Motors Corporation щодо зниження вартості автомобілів Mitsubishi Outlander PHEV для поліції в межах 13%, завдяки чому ціна гібридного автомобіля знизилась з 1,51 до 1,31 млн грн за одиницю та, відповідно, загальна економія коштів сягнула 124,5 млн грн.

Вивільнені кошти (124,5 млн грн) направлено на реалізацію додаткового Проекту, згідно з яким для Національної поліції в травні 2019 року поставлено 83 автомобілі вже нового покоління гібридного автотранспорту - Mitsubishi Outlander PHEV 2.4 (2019 року виробництва). Ціна такого автомобіля залишилася на тому ж рівні, що й для попередньої версії гібрида.

Источник: https://censor.net.ua/ua/v3126737
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору