EN|RU|UK
 Київські новини, Суспільство
  3754  36

 Кваліфоцінювання суддів Окружного адміністративного суду Києва, які не з'явилися 17 квітня за станом здоров'я, переносили двічі, - ВККСУ

Вища кваліфікаційна комісія суддів України (ВККСУ) роз'яснила процес проходження кваліфікаційного оцінювання суддями Окружного адміністративного суду міста Києва на відповідність займаній посаді судді.

Відповідне повідомлення опубліковано на сайті ВККСУ, передає Цензор.НЕТ.

Зокрема, повідомляється, що кваліфоцінювання суддів Окружного адміністративного суду міста Києва на відповідність займаній посаді призначені рішеннями від 20 жовтня 2017 року та 7 червня 2018 року. Перші дев'ять суддів склали іспит 2 березня 2018 року. Решта 39 мали з'явитися 16 та 27 липня 2018 року.

Однак у Комісію було направлено лист від голови Окружного адміністративного суду міста Києва П.Вовка про перенесення періоду проведення оцінки суддів цього суду "у зв'язку з надмірним рівнем їхнього навантаження в цей період, а також з метою запобігання випадкам порушення прав і законних інтересів учасників адміністративних справ, розгляд яких здійснюється у відповідному суді, через необхідність підготовки суддів до іспиту" і іспит перенесли.

Рішенням Комісії від 26 березня 2019 року визначено 37 суддям Окружного адміністративного суду міста Києва дату складання іспиту 17 квітня 2019 року, але 2 квітня у ВККСУ знову було направлено лист від голови Окружного адміністративного суду міста Києва П. Вовка аналогічного змісту.

Проте 17 квітня 2019 року для складання іспиту з'явилися сім суддів Окружного адміністративного суду міста Києва: Тетяна Балась, Оксана Головань, Ярослава Добрянська, Володимир Донець, Дмитро Костенко, Ігор Смолій, Андрій Федорчук.

Решта 30 суддів окружного адміністративного суду міста Києва для складання іспиту 17 квітня 2019 року не з'явилися на підставі тимчасової непрацездатності, підтвердженої копіями відповідних документів.

Рішенням Комісії від 8 травня 2019 року зазначеним 30 суддям причини неявки на іспит визнано поважними і призначено складання іспиту на 21 травня 2019 року.

Нагадаємо, 18 квітня Окружний адміністративний суд Києва визнав незаконною націоналізацію "Приватбанку". Після цього Петро Порошенко скликав засідання Ради національної безпеки і оборони про можливі загрози внаслідок визнання незаконною націоналізації "Приватбанку".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3126479
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору