EN|RU|UK
 Політика України
  5207  78

 Глава Нацради ТРМ Артеменко подав у відставку

Голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко вирішив подати у відставку.

Як передає Цензор.НЕТ, про це Артеменко повідомив у своїй заяві, оприлюдненій на сайті Нацради.

Він назвав дві причини: втома від постійного стресу і пропозиція іншої роботи.

"Термін моїх повноважень як члена Національної ради закінчується в липні. Однак сьогодні, за два місяці до його закінчення, я вирішив подати у відставку і піти з посади. Причини дві. По-перше, проста людська втома. Протягом 5 років у постійному стресі працювати щоденно 10-12 годин, іноді навіть без вихідних. По-друге, пропозиція перейти на іншу роботу, що надійшла саме зараз", - повідомив Артеменко.

Артеменко працював на цій посаді з 2014 року.

У своїй заяві він перерахував досягнення за останні роки:

"Вперше за всі роки незалежності почала вибудовуватися мережа Суспільного телебачення і радіо. Цифрові частоти тепер мають телеканали "UA.Першій" і "Культура", парламентський телеканал "Рада". Майже у всіх обласних центрах на FM-частотах мовить перша програма Українського радіо, в Києві з'явилося "UA: Радіо Промінь" і "UA: Радіо Культура". "Армія FM" - радіо про військових і для військових - мовить не тільки в Києві, а й у Вінниці та Житомирі. І цей процес триватиме. Також у столиці введено новий стандарт цифрового радіо, який популяризують наразі 14 незалежних радіостанцій.

Болісно, ​​складно, часом недосконало, але вперше саме за часів каденції цього складу Національної ради відбувся перехід від аналогового до цифрового телемовлення.

Вперше саме команда, з якою я працював всі ці роки, почала нові формати мовлення: "100 відсотків української музики", "Репортажне радіо", "Радіо джаз і класика", "Трофей", "Радіо громад" (з'явилося понад 85 радіокомпаній у маленьких містах і селищах) тощо.

Вперше, за ініціативи Нацради, були започатковані мовні квоти на радіо, що призвело до появи великої кількості нових українських пісень та нових молодих виконавців. Українська мова об’єднала країну. В ефірі місцевих та регіональних радіостанцій частка пісень сьогодні становить у середньому 52%. Обсяг ведення передач - 93%. Завдяки принциповій позиції Нацради жодна з телерадіоорганізацій не забуває зараз вшановувати подвиги та спадщину наших співвітчизників у дні скорботи і пам’яті.

Задля захисту інформаційної безпеки нашої держави було обмежено трансляцію близько 80 телепрограм із держави-агресора. Натомість за цей час з'явилося понад 50 наших рідних, українських супутникових телеканалів. Попри численні проблеми на лінії фронту знайшлася можливість видати 98 частот на лінії розмежування (до речі, за кількістю виданих частот саме Донецька область наразі є лідером в Україні).

Значно дерегульовано роботу провайдерів програмної послуги, спрощено або взагалі ліквідовано багато бюрократичних процедур. Робота Нацради стала відкритою та прозорою".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3125392
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору