EN|RU|UK
 За кордоном
  9214  173

 Усім дітям і молоді в Польщі платитимуть по 500 злотих на місяць до досягнення 18 років

Уряд Польщі ухвалив проект закону "Родина 500+" на першу дитину, згідно з яким, з 1 липня поточного року всі діти і молодь у Польщі до 18 років мають право отримувати 500 злотих (близько 3,5 тис. грн.) на місяць.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє "Польське радіо".

Зазначається, що досі така допомога була призначена лише на другу і кожну наступну дитину в сім’ї. Представники уряду звертають увагу, що підтримка сімей має ключовий вплив на поліпшення загальної демографічної та економічної ситуації.

За словами прем’єр-міністра Матеуша Моравецького, розширення програми - це відповідь на ризик ослаблення зростання ВВП: "Це має служити поліпшенню демографії Польщі, щоб була молодь, яка пізніше працюватиме і на нашу пенсію, і на економічний розвиток всієї країни".

Міністр родини, праці і соціальної політики Ельжбета Рафальська додала, що програма "Родина 500+"вже зараз впливає на демографію: "Показник дітонароджуваності - 1,45 - це найбільше від 1997 року".

Після змін бенефіціарами програми "Родина 500+" стане майже 7 мільйонів дітей. Також зростуть витрати з державного бюджету на 9,5 мільярда злотих.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3122690
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору