EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  10575  140

 Адвокати і сім'ї героїв Небесної Сотні висунули Порошенку низку вимог: Справа честі, а не передвиборчої агітації

Оцінка причин неефективного розслідування розстрілу активістів Майдану в центрі Києва в лютому 2014-го, яку озвучив Петро Порошенко в ефірі програми "Свобода слова" на ICTV, свідчить про недостатню обізнаність команди президента щодо реального стану справи.

Про це йдеться в заяві ГО "Адвокатська дорадча група", передає Цензор.НЕТ.

Зокрема, зазначається, що "багато питань саме до Генерального прокурора Юрія Луценка щодо забезпечення роботи Департаменту спеціальних розслідувань, його реструктуризації і фактичної ліквідації, урізання кількості слідчих", а не до безпосереднього керівника департаменту Сергія Горбатюка, невдоволення роботою якого висловив Порошенко.

Однією з причин такого невідання Порошенка називається те, що протягом усього терміну президентства він "жодного разу не зустрівся з постраждалими за участю їхніх представників".

У зв'язку з цим автори звернення висувають низку вимог:

- провести зустріч із родинами Героїв Небесної Сотні за участю їхніх представників - адвокатів ГО "Адвокатська дорадча група";

- ініціювати законодавче вирішення питання подальшої роботи управління спеціальних розслідувань у складі ДБР, забезпечити сталість і незмінність слідчих груп, а також можливість продовження ними роботи над справами Майдану, подати відповідний законопроект;

- сприяти створенню управління процесуальних керівників у справах Майдану для координації роботи щодо цих справ;

- ініціювати запропоновані громадянським суспільством зміни щодо другої хвилі судової реформи, щоб справи Майдану розглядалися компетентними і доброчесними суддями, до яких буде довіра суспільства.

Заяву підписали голова ГО "Родина Героїв Небесної Сотні" Володимир Бондарчук, голова колегії ГО "Адвокатська дорада група" Євгенія Закревська та голова правління ГО "Центр громадянських свобод" Олександра Матвійчук.

Адвокати і сімї героїв Небесної Сотні висунули Порошенку низку вимог: Справа честі, а не передвиборчої агітації 01

Адвокати і сімї героїв Небесної Сотні висунули Порошенку низку вимог: Справа честі, а не передвиборчої агітації 02

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3122521
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору