EN|RU|UK
 Економіка, Суспільство
  4455  126

 Гройсман заявив, що 2019-2021 роки будуть складними для виплати державного боргу

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що 2019-2021 роки будуть складними для обслуговування і виплати державного боргу.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт Кабміну, про це Гройсман заявив на засіданні Стратегічного комітету уряду.

Зазначається, що з 2016 року обсяг державного боргу стабільно знижується і сьогодні він досяг "безпечної межі". Орієнтир – зниження частки держборгу до 50,5% у 2019 році та до 41,4% у подальші роки, а також максимальне використання "дешевих і довгих" запозичень.

"Цей рік і наступні два роки – надзвичайно складні з точки зору обслуговування та виплати. Але ми маємо професійні підходи до планування, зокрема стратегічного бюджетного планування. Нам потрібно концентруватися на тому, аби частка боргу (відносно ВВП) знижувалася. Це наша стратегічна мета", – сказав Володимир Гройсман.

Гройсман також нагадав, що цього року третина бюджету буде направлена ​​на оплату боргів.

"Зрозуміло, що кожен хотів би мати і більш високі зарплати, і високі пенсії, і кращу інфраструктуру. Але ми затиснуті боргом. Нам віддавати його. Тому професійне і якісне управління держборгом - це питання стабільності. ВВП має зростати, а борг зменшуватися", - зазначив прем'єр.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3121109
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору