EN|RU|UK
 Події
  1745  89
Матеріали за темою:

 РФ планує здійснити безпрецедентні кібератаки на сервери ЦВК та ОВК у день президентських виборів, - Служба зовнішньої розвідки

РФ планує провести безпрецедентні кібератаки на сервери ЦВК і окружних виборчих комісій України 31 березня 2019 року з метою поставити під сумнів легітимність виборчого процесу.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться на сайті Служби зовнішньої розвідки в матеріалі про загрози втручання РФ у виборчий процес в Україні.

"РФ планує здійснити безпрецедентні кібератаки на сервери ЦВК та окружних виборчих комісій України в день президентських виборів (31 березня 2019 р.) з метою поставити під сумнів легітимність виборчого процесу", - йдеться в повідомленні.

За даними відомства, зазначені заходи передбачають:

- Зараження "вірусом-закладкою", здатним спотворювати статистичні дані серверів і комп'ютерів виборчих округів і дільниць.

- Активацію зазначеної програми в день виборів атакою вірусів інших типів, спрямованих на перешкоджання передачі даних до ЦВК і централізованого підрахунку голосів у режимі "он-лайн".

"Для планованих атак використовуватимуться програми-шкідники, розроблені російськими спецслужбами для гібридної війни", - йдеться в повідомленні.

- Одночасно масштабні екзит-поли на території України і "паралельний підрахунок" голосів на Сході та Півдні України, що нібито буде демонструвати навмисне заниження ЦВК кількості голосів, відданих за проросійських кандидатів.

Також у розвідці повідомили, що в хакерському середовищі активно мусується тема розробки росіянами вірусу типу Petya для злому українських інформаційних систем, насамперед органів влади, об'єктів критичної інфраструктури, зокрема обленерго.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3118861
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору