EN|RU|UK
 Політика України
  2751  71

 Зарплата майбутніх глав податкової та митної служб становитиме 60-70 тис. грн, - Мінфін

Реальна зарплата майбутніх керівників державних податкової та митної служб становитиме близько 60-70 тис. грн, зокрема оклад у 24 тис. грн.

Про це повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в Міністерстві фінансів, передає Цензор.НЕТ.

"Майбутні глави цих відомств мають протягом місяця після обрання подати Кабінетові Міністрів і Міністерству фінансів, а також міжнародним партнерам план дій із розвитку служб", - прокоментувало джерело в Мінфіні.

При цьому джерело уточнило, що основні етапи конкурів на глав новостворених відомств мають відбутися 16 і 23 квітня, тоді як податкова і митна служби мають повноцінно запрацювати з 1 червня 2019 року.

Згідно з процедурою, після оголошення результатів конкурсу Комісія вищого корпусу держслужби рекомендує обраних на конкурсі керівників Кабміну. Після його затвердження глава служби реєструє юридичну особу, і починається процедура ліквідації Державної фіскальної служби (ДФС).

"Потім ліквідаційна комісія ДФС має перевести як мінімум 30% персоналу в новостворені митну і податкову служби", - додав співрозмовник, уточнивши при цьому, що це може тривати близько місяця-півтора.

Водночас він зазначив, що міністерство має намір перевести одразу 70% штату ДФС до нових служб.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів 20 березня 2019 року оголосив конкурси на посади глав майбутніх Державної податкової і Митної служб. Посадові оклади майбутніх керівників цих відомств становитимуть 24 тис. грн, однак, окрім цього, їм передбачені премії і надбавки, зокрема за ранг, інтенсивність праці, виконання особливо важливої роботи.

Кабмін ухвалив рішення розділити Державну фіскальну службу на податкову і митну служби наприкінці 2018 року. Положення про роботу служб затверджені урядом 6 березня 2019 року. Згідно з оприлюдненими положенням, податкова міліція залишається у складі Державної податкової служби.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3118778
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору